“Yaşlılarımız Toplumun Vazgeçilmez Bir Unsurudur”

01 Ekim 2020 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt,  1 Ekim yaşlılar günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Bozkurt, “Başımızın tacı büyüklerimiz, bizlere bilgi, birikim ve tecrübeleriyle her zaman yol göstererek, hak ve hakikati bulmamıza vesile olmuşlardır. Geçmişle gelecek arasında en büyük bağ olan büyüklerimiz, yaşanmışlıklarıyla her biri ayrı bir çınar gibi bizleri gölgesinde barındırmaktadır. Yüce Dinimiz İslam’da bizlere her zaman yaşlılarımıza sahip çıkmamızı, onlara yardımcı olmamızı, saygı ve sevgide kusur etmememizi öğütlemektedir” dedi.
“Büyüklerimiz İçin Ne Yapsak Azdır”
Başkan Bozkurt, Toplumların gelenek ve göreneklerini, adet ve ananelerini yaşlılar vasıtasıyla bugünlere getirdiğinin altını çizerek, toplum için vazgeçilmez olduklarını kaydetti. Göreve geldikleri günden bu yana yaşlılara yönelik bir çok projeyi Şuhut’ta hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Bozkurt, “Fedakar ve cefakar büyüklerimiz için ne yapsak azdır” dedi.
“Bir Gün Değil, Her Gün”
Mesajında son olarak “Bizler için birer vazgeçilmez olan, toplumun omurgasını oluşturan yaşlılarımızın yaşlılar günü tebrik ediyor, Yüce Allah’tan tüm yaşlılarımıza sağlık, afiyet ve sıhhat dolu bir yaşam temenni ediyorum. Hasta olan yaşlılarımıza acil şifalar diliyorum. Sadece 1 ekimde değil, her günde yaşlılarımızın başımız üzerinde yeri olduğunu ifade ederek saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Anisa Bilişim - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.