100.YIL VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

25 Mart 2013 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi tarafından organize edilen 100.yıl Voleybol Turnuvası’na katılacak takımlar ve fikstür netleşti.
Turnuvaya Şuhut Merkez’den 6 takım katılacak.Cumhuriyet İlköğretim Okulu,Sinada,Hisar Elektrik,Pancar Kooperatifi,Beyaz Yıldızlar ve Afyok takımlarından oluşan takımlar turnuvada ter dökecek.
100.Yıl Voleybol Turnuvası açılış maçı 29 Mayıs Salı günü saat 18:30’da Şuhut Kapalı Spor Salonunda Cumhuriyet İlköğretim Okulu ve Sinada arasında yapılacak karşılaşma ile start alacak.
Bir ay sürecek turnuva sonunda ilk dört takım yarı final’e kalacaktır.Yarı final karşılaşması 1. ve 3. , 2. ve 4. olan takımlar arasında tek maç usulü ile yapılacak Galip gelen takımlar Final maçı,mağlup olan takımlar ise 3.lük maçı yapacaklardır.

Ayrıntılı Fikstür ve Maç programları için ekteki belgeyi indirebilirsiniz.

ŞUHUT BELEDİYESİ 100. YIL
VOLEYBOL TURNUVASI TAKIMLARI VE TAKIM LİSTESİ

1-CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU

Takım Sorumlusu : Süleyman SARIGÖL
Takım Listesi
1- Süleyman SARIGÖL
2- Erdem ATEŞ
3- Haluk ÖZKAN
4- A.Kerim EK
5- Yusuf DİNDAR
6- Tuncay GÖKÇE
7- M.Özgü DÖNMEZ
8- Y.Emre PİŞĞİN
9- İ.Etem ÇETİNGÜL

2-HİSAR ELEKTRİK- İNŞAAT SPOR

Takım Sorumlusu : Eyüp DEMİR
Takım Listesi
1- Hüseyin EROĞLU
2- Ozan İPEK
3- Ummahan ÇELİKTEN GÖÇEN
4- Fethi ALPAKIN
5- Gökhan ESEN
6- Ali ÇAKAR
7- Mehmet ŞAHİN
8- Ertan MİNKAR
9- Serdar ÜSTÜNTAŞ
10- Eyüp DEMİR

3-BEYAZ YILDIZLAR SPOR

Takım Sorumlusu : Abdülkadir ZEYBEK
Takım Listesi
1- Abdülkadir ZEYBEK
2- Ömür AKPINAR
3- Bayram KARABOA
4- Yunus ARIĞ
5- Burhan KINAY
6- Cengiz KARAÇEŞME
7- Mehmet YILMAZ
8- Ahmet ÇAĞLAYAN
9- Çetin ÖZEN
10- Ahmet IMIŞ
11- Fahrettin DÖNMEZDEMİR
12- Mesut ÇELİKKANAT

4-AFYOK SPOR

Takım Sorumlusu : Veli CAN ÖZEN
Takım Listesi
1- Veli Can ÖZEN
2- Tural KAHRAMAN
3- Necati ÇAĞLAYAN
4- Kadir AKCAN
5- Murat ÇETİNKAYA
6- Fatih GÜNDOĞAN
7- Mustafa AKÇAOVA
8- Hamza ÇETİNKAYA
9- Kadir ÇUNKU
10- Asım PEYNİRCİ
11- Emre AKBIYIK
12- Ufuk ERKEKLİ

5- PANCAR KOOPERATİFİ SPOR

Takım Sorumlusu : Fahrettin ŞENBABAOĞLU
Takım Listesi
1- Özay ULUDAĞ
2- Bahri ULUDAĞ
3- Birol ÇARKACI
4- Selahattin TÜRK
5- Ahmet ÇİĞDEM
6- Serhat ERBAŞ
7- Mustafa KARAKAYA
8- Fazlı ÖZTÜRK
9- Zeki AYDIN
10- Ayhan BIZIKÇI
11- O.Atilla DÖNMEZ
12- Emre GELMİŞ

6- SİNADA SPOR

Takım Sorumlusu : Emre ULUDAĞ
Takım Listesi
1- Metin USLU
2- Emrah KOŞER
3- Nurettin ATAR
4- Mehmet ÖZÇELİK
5- S.Beyazit KILINÇKAYA
6- Tevfik ÖLMEZ
7- Fatih ÖZKAN
8- Kamil KARANLIK
9- Aytekin DİREN
10- İbrahim KILINÇKAYA
11- Mustafa ARIBAL
12- Zeki AKTAR

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Anisa Bilişim - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.