11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü

Sevginiz bir ağaç gibi kök salsın Millî Ağaçlandırma Günü #tbt’si #TürkiyeYüzyılınaNefes İlçe Kaymakamımız Harun Reşit Han, Protokol Üyeleri ve Ögrencilerimizle Birlikte Şehit Muharrem Çanta Hatıra Ormanında Fidanları Toprakla Buluşturduk. Türkiye’nin 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen Milli Ağaçlandırma Günü’nde, Şehit Muharrem Çanta Hatıra Ormanında bulunduğu alanda gerçekleştirilen etkinlik kapsamında yüzlerce fidan toprakla buluşturuldu. Öğrenciler ve […]

Sevginiz bir ağaç gibi kök salsın💚
Millî Ağaçlandırma Günü #tbt’si📸
İlçe Kaymakamımız Harun Reşit Han, Protokol Üyeleri ve Ögrencilerimizle Birlikte Şehit Muharrem Çanta Hatıra Ormanında Fidanları Toprakla Buluşturduk.

Türkiye’nin 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen Milli Ağaçlandırma Günü’nde, Şehit Muharrem Çanta Hatıra Ormanında bulunduğu alanda gerçekleştirilen etkinlik kapsamında yüzlerce fidan toprakla buluşturuldu. Öğrenciler ve gönüllülerle birlikte çok sayıda fidan dikilerek, can suyu verildi.

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt; Türkiye’nin dört bir yanında her yıl milyonlarca fidan toprakla buluşturuluyor. “Kıyametin kopacağını bilseniz, elinizde fidan varsa, dikiniz’ diyen anlayıştan geliyoruz. Bu yıl da yaşadığımız orman yangınlarıyla kaybettiğimiz zenginlikleri yeniden kazanmak için 84 milyon vatandaşımızın her biri için 3 ağaç fidanı olmak üzere toplam 252 milyon fidanı toprakla buluşturma hedefi ortaya konuldu. Bunu gerçekleştirmeye yönelik çalışmalarımız Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde milletimizin desteği ile devam ediyor” dedi.

 

BAŞVURU REHBERİ

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.