24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

24 Kasım 2022 Şuhut Belediyesi

Değerli öğretmenim;

   Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü.

BU ÖZEL GÜNDE Mesleğe yeni başlayan GENÇ KARDEŞLERİMİZİN HEYECANINI PAYLAŞIYOR  görev süresini tamamlayan ÖĞRETMENLERİMİZİ MUHABBETLE KUCAKLIYOR TEBRİK VE TEŞEKKÜR  EDİYORUM.

AYRICA bu kutsal meslek için  canını ortaya koyan tüm öğretmenlerimin MANEVİ HUZURLARINA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM. RUHLARI ŞAD OLSUN.

(Öğretmenlik mesleğini, öğretmenin toplumdaki yerini ve önemini belirtmek, saygınlığını artırmak, öğretmenler arasında sevgi, saygı ve dayanışmayı kuvvetlendirmek,)

   İnsanların ve toplumların yetişip gelişmesinde, ülkelerin kalkınmasında ve milletlerin hayatında eşsiz bir yere sahip olan öğretmenlerimiz, tarihin her döneminde bütün toplumlarca saygı görmüş ve en saygın meslekler arasında yerini almıştır.

   Tıpkı doğan bir güneş gibi etrafını aydınlatıp karanlığa ışık tutan öğretmenlerimiz, bizlerin hayata olan bakışımıza, ruhumuza ve fikirlerimize en güzel desenleri işlemektedirler.

   İslam toplumunda, öğretmen hakkı, ana-baba hakkıyla bir tutulmuş ve kutsal sayılmıştır. Çünkü öğrencilerini geleceğe hazırlayan öğretmen, öğrencilerini kendi öz evlatlarından hiçbir zaman ayırmamıştır. Onlara karşı olan sevgimizin, saygımızın, şükran ve minnet borcumuzun temeli budur.

   Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı hayata hazırlayan öğretmenlerimizin en önemli günlerinin tüm öğretmenlerimize, eğitim camiamıza hayırlı olmasını dileyerek, “Öğretmenler Günü”nü, EN İÇTEN  DİLEKLERİMLE  kutluyor ve sevdikleriyle birlikte, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum.

RECEP BOZKURT
ŞUHUT BELEDİYE BAŞKANI

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.