AFSÜ Sağlık Bilimleri MYO Müdiresi Feyza Erdoğmuş’tan Başkan Bozkurt’a ziyaret

30 Eylül 2021 Şuhut Belediyesi

AFSÜ Sağlık Bilimleri MYO Müdiresi Feyza Erdoğmuş ’tan Başkan Bozkurt’a ziyaret

Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesine bağlı Afsü Şuhut Sağlık Bilimleri Meslek Yüksek Okul Müdürü Doçent Doktor S. Feyza Erdoğmuş ve Müdür Yardımcısı Öğretim Görevlisi Kevser Pamuk Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u makamında ziyaret etti.

Başkan Bozkurt’a açılan yeni bölümler ve planladıkları projelerle ilgili bilgi veren Erdoğmuş, üniversite faaliyetlerine verdiği destek nedeniyle teşekkür etti.

Öğrenci sayılarının her geçen yıl arttığına dikkat çeken Erdoğmuş; “Belediyemiz başta olmak üzere ilçedeki kamu kurum ve kuruluşları ve tüm sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği içerisinde çalışmak istiyorum. Sizlerin desteğini her zaman yanımızda hissediyoruz. Hep birlikte bu güzel ilçemizi daha üst seviyelere taşımak için birlikte çalışmaya her zaman hazırız.” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Bozkurt ise MYO Md. Feyza Erdoğmuş’a görevinde başarılar diledi. İlçemizin eğitim şehri olma yolunda hızla ilerlediğini dile getiren Başkan Bozkurt, özellikle son zamanlarda üniversitenin varlığını çok daha iyi hissetmeye başladıklarını kaydetti ve imkânlar doğrultusunda her zaman yanlarında olacakları ifadelerine yer verdi.

 

 

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.