ALLAH BU MİLLETE BİR DAHA İSTİKLAL MARŞI YAZDIRMASIN

12 Mart 2014 Şuhut Belediyesi

İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABULÜ KUTLANDI

     İstiklal marşımızın kabulünün 93.yıldönümü münasebeti ile Şuhut Sağlık Meslek Lisesi Konferans salonunda tören düzenlendi.Törene İlçe Kaymakamı Ferit Görükmez,Belediye Başkanı Recep Bozkurt,Garnizon Komutanı Hilmi Set,daire amirleri,ve öğrenciler katıldı.

ALLAH BU MİLLETE BİR DAHA İSTİKLAL MARŞI YAZDIRMASIN

 

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, İstiklal Marşı’nın TBMM’de kabul edilişinin 93.Yıldönümü dolayısıyla da bir mesaj yayınladı.

Recep Bozkurt  mesajında; “İstiklal Marşımızın kabulünü idrak etmenin onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.Milli Marşımızı tarihten silinmek istenen bir millet hangi değerlere sarılarak istiklal mücadelesini kazandığının belgesi olarak insanlık tarihi içinde çok özel bir yerde durmaktadır. Bu yönüyle Millet olarak ihtiyaç duyduğumuz Milli birlik ve beraberlik idealimizi ifade eden en önemli mutabakat belgesidir.İstiklal Marşımız saldırgan ve işgalci düşmana karşı Anadolu’da tutuşan hürriyet meşalesinin ve milletimizdeki vatan sevgisinin mısralara döküldüğü umut türküsüdür.Allah bu millete bir daha istiklal marşı yazdırmasın.’’

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.