AŞK Kültür ve Sanat Günleri Toplantısı Gerçekleştirildi.

21 Ağustos 2019 Şuhut Belediyesi

Afyon’da bu sene ilk kez Ahmet Şemsettin Karahisari adına düzenlenecek AŞK Kültür ve Sanat Günleri, 16 – 21 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Festival kapsamında, Afyon Gelenek ve Görenekleriyle kültürünü tanıtma faaliyetleri, atölye çalışmaları, sergiler ve çeşitli konserler gerçekleşecek. Osmanlı ‘nın en parlak döneminde gelmiş geçmiş en iyi hattatlardan olan Ahmet Şemsettin Karahisari ‘nin adını taşıdığı festival, hat sanatının yaşatılması ve gelecek kuşaklara aktarılması için hat severlerinde ilgi odağı olacak.

Bu Kapsamda İlçemiz Halk Eğitim Merkezinde Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,Karaadilli Belediye Başkanı Mesut Ulusoy,Şuhut Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Abdullah Gül ve Şuhut milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu’nun Yanı Sıra Etkinlik Yetkilileri de Katıldı.Toplantıdan Sonra Konuşan Başkan Bozkurt”Şuhut’umuzu Bu Güzel ve Tarihi İlçemizi Her Platformda Tanıtmaya Devam Ediyoruz ve Edeceğiz de,Afyon’da bu sene ilk kez Ahmet Şemsettin Karahisari adına düzenlenecek AŞK Kültür ve Sanat Günlerine de Şuhut Belediyesi Olarak Katılacağız”dedi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.