Bakan Eroğlu Bayramlaşma Programına Katıldı

28 Haziran 2017 Şuhut Belediyesi

Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu, Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, İlçe Kaymakamımız Dr.Mehmet Boztepe, Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Hatice Dudu Özkal ve Ali Özkaya’nın katılımlarıyla ilçemizde düzenlenen bayramlaşma merasimine ilgi yoğun oldu.

Bayramlaşma merasiminde konuşan Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Tüm Şuhut halkının ve İslam beldelerinin Mübarek Ramazan Bayramını tebrik ederek, gelişen ve büyüyen bir Şuhut için çalıştıklarını ve bu çalışmalara en büyük desteği Hemşehrimiz Bakan Eroğlu’lunun verdiğini kaydetti. Başkan Bozkurt’tan sonra sırasıyla Afyonkarahisar Valimiz Aziz Yıldırım, Milletvekillerimiz Hatice Özkal ve Ali Özkaya ile Artvin Valisi Hemşehrimiz Ömer Doğanay selamlama konuşması gerçekleştirerek, halkımızın bayramını tebrik etti.
Programda son olarak konuşan Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu “Gönül coğrafyamıza gittiğim zaman Afrika’ya, Somali’ye, Cibuti’ye veya Balkanlarda Bosna Hersek, Üsküp’e, veya Azerbaycan, Bakü’ye, Orta Asya’ya gittiğim zaman herkesin beklentisi Türkiye.” dedi. Bakan Eroğlu, bayramların önemine değinerek, özellikle küslerin barıştığı sevgi ve saygının pekiştiği günler olduğunu belirtti. Bakan Eroğlu, “İnşallah bu mübarek günler sadece Şuhut için değil, bütün ülkemizde hatta gönül coğrafyamızda birlik beraberlik kardeşliğinin daha da pekişmesine vesile olur.” dedi. “Bu gönül coğrafyamızda yangın var.” diyen Bakan Eroğlu, sözlerine şöyle devam etti: “Allah nasip ederse, bu yangını da söndürecek olan büyük Türkiye Cumhuriyeti Devleti’dir. Hepimize çok önemli bir vazife çok mühim vecibe düşüyor. Gönül coğrafyamıza gittiğim zaman Afrika’ya, Somali’ye, Cibuti’ye veya Balkanlarda Bosna Hersek, Üsküp’e veya Azerbaycan, Bakü’ye, Orta Asya’ya gittiğim zaman herkesin beklentisi Türkiye. Bütün gönül coğrafyasındaki kardeşlerimizin beklentilerini boşa çıkarmasın onun için biz çok daha güçlü olmak durumundayız.”
Dünyanın en güçlü ekonomisinin bizde olacağını savunan Eroğlu, “2023 yılında Cumhurbaşkanımızın bir hedefi var, dünyadaki 10 büyük ekonomi arasına girmek. Başar zor değil.” değerlendirmesini yaptı.
Bakan Eroğlu’nun konuşmasının ardından, Bakan Eroğlu, Başkan Bozkurt ve diğer protokol üyeleri vatandaşlarla tek tek bayramlaştı. Program sonrası Başkan Bozkurt, çocukların bayramını tebrik ederek, çocuklara harçlık dağıttı.

Programa, Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Milletvekilleri Hatice Özkal, Ali Özkaya, Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Kaymakam Dr.Mehmet Boztepe, Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Artvin Valisi Ömer Doğanay ve bazı protokol üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.