Bakan Eroğlu İlçemizde İftara Katıldı

20 Haziran 2017 Şuhut Belediyesi

Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu’nun teşrifleriyle Belediyemiz Şelale Düğün Salonunda İftar Programı gerçekleştirildi. İftara Orman ve Su İşleri  Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, İlçe Kaymakamımız Dr.Mehmet Boztepe ve protokol üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.
İftar programında selamlama konuşması gerçekleştiren Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, “Ramazan, birlik, beraberlik ve kardeşliktir. Sn. Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen iftar programımızın birlik ve beraberliğimize katkı sunmasını temenni ediyorum” dedi Başkan Bozkurt, Sn. Bakanımızın ilçemiz için önemli bir değer olduğunu ifade ederek, böyle bir günde kendisiyle bir arada olmaktan memnuniyet duyduklarını dile getirdi. Başkan Bozkurt’tan konuşmalarında iyi dilek temennilerinde bulunan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım’da Şuhut’ta olmaktan memnuniyet duyduklarını ifade ederek, programın gerçekleşmesinde emeği geçen Şuhut Belediyesi’ne ve Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’a teşekkür ettiler.

Programda son olarak konuşma yapan Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu’da, Ramazan-ı Şerif’in 24. iftarını Şuhutlu hemşehrileri ile birlikte gerçekleştirmekten son olarak memnuniyet duyduğunu ifade etti. Bakan Eroğlu, her sene geleneksel olarak Şuhut’ta iftar programı gerçekleştirdiğini ifade ederek bunun bir aile geleneği olduğuna değindi.

Bakan Eroğlu, konuşmasında ülke gündemine de değinerek, Türk Milleti ile uğraşan sayısız düşman doluğunu söyledi. Bakan Eroğlu, “Ama Allah’a şükür milletimizin feraseti, gerçekten kahramanlığı sayesinde ve Cenab-ı Allah’ın rahmeti ve ihsanı sayesinde onların hile desiseleri boşa geçiyor Hakikaten bu büyük millet ile uğraşan çok düşman var, sayısız düşman var.  Üstüne plan yapıyorlar. Yani şimdi değil, 300 yıllık plan devam ediyor. Ama Allah’a şükür milletimizin feraseti, gerçekten kahramanlığı sayesinde ve Cenab-ı Allah’ın rahmeti ve ihsanı sayesinde onların hile desiseleri boşa geçiyor. Rabbim inşallah onların yeni planladıkları hileleri, desiseleri, planları onların başına geçirsin. Özellikle bütün İslam aleminin üzerindeki sıkıntıları Rabbim bu mübarek gün hürmetine kaldırsın. Milletimizin ve devletimizin yıldızı parlasın. Gelecekte gerçekten Rabbim bu yüce milleti, devletimizi küresel bir güç olarak lütfeylesin” diye konuştu.  İftar programının hazırlanmasında emeği geçen Belediye Başkanımız Recep Bozkurt ve salon görevlilerine de teşekkür eden Bakan Eroğlu, program sonrasında davetlileri kapıda tek tek uğurlayarak hatıra fotoğrafı çekindi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.