Bakan Eroğlu, STK, Muhtarlar ve Esnaflarla Kahvaltıda Buluştu

05 Mart 2018 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt tarafından belirli aralıklarla organize edilen İlçemiz Sivil Toplum Kuruluşları, Esnaflar, Mahalle ve Köy Muhtarlarıyla gerçekleştirilen Sivil Toplum ve Muhtarlar Buluşması programına Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu’da katıldı.

Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’un projelerinden olan Şuhut Belediye Oteli’nde gerçekleştirilen kahvaltılı programda, Bakanımı Eroğlu, ilçemiz ve ülkemiz gündemine dair açıklamalarda bulunarak, Sivil Toplum Kuruluşları, Esnaflar, Mahalle ve Köy Muhtarlarının sorun ve taleplerini aldı. Başkan Bozkurt’u organizasyon nedeniyle tebrik eden Bakan Eroğlu, Şuhut Belediye Oteli’nin de Şuhut’a yakışır bir tesis olduğunu ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Programda Başkan Bozkurt ise, Sivil Toplum Kuruluşlarının, Esnafların, Köy ve Mahale muhtarlarının önemine değinerek, bu tarz organizasyonlar ile bir araya gelip ilçemiz adına ortak bir akıl yürütmenin gayretinde olduğunu kaydetti. Başkan Bozkurt, programın ardından Bakan Eroğlu’na yeni açılan otelin tanıtımını gerçekleştirdi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.