Bakanımız Eroğlu, İlçemize Ziyarette Bulundu

20 Eylül 2017 Şuhut Belediyesi

Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr. Veysel Eroğlu ilçemizde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.
Bakan Eroğlu, ilk olarak ilçemize kazandırılan Şuhut Sağlık Meslek Yüksekokulu ve Şuhut Meslek Yüksekokulu binasını ziyaret ederek burada Rektör Mustafa Solak ile birlikte incelemelerde bulundu. Bakan Eroğlu Yüksekokul önünde günün anısına öğrenciler ve ilçe protokolü ile birlikte fidan dikerek, öğrencilere tavsiyelerde bulundu.
Bakan Eroğlu buradaki ziyaretin ardından Şuhut Kaymakamlığı’na geçerek Kaymakam Dr.Mehmet Boztepe’den ilçemizdeki kaymakamlık çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Bakanımızla Birlikte Şuhut’ta Destan Yazdık
Bakan Eroğlu Kaymakamlık ziyareti sonrasında Şuhut Belediye Başkanlığı’nı ziyaret ederek, kendisine ziyaretlerinde eşlik eden Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’tan yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Başkan Bozkurt, Şuhut’ta Bakan Eroğlu ile birlikte destan yazdıklarını söyleyerek. Bakan Eroğlu’na şahsına ve Şuhut’a verdiği ziyaretlerden ötürü teşekkür etti. Başkan Bozkurt, Zafer Meşalesinin Yakıldığı Topraklar Şuhut isimli kitabın kapak tasarımını da Bakan Eroğlu’na sundu. Ziyaret esnasında Belediyemiz tarafından yapılması planlanan yatırım ve çalışma programı da Bakan Eroğlu’nun bilgilerine sunuldu. Ziyarette Bakan Eroğlu Başkan Bozkurt’un çalışkan ve başarılı bir belediye başkanlığı görevi yürüttüğünü belirterek, bunun karşılığında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan ödül aldığını da söyledi. Bakan Eroğlu Şuhut için ne yapılması gerekiyorsa hazır olduğunu söyleyerek Başkan Bozkurt’a çalışmalarında muvaffakiyetler diledi.

Bakan Eroğlu Belediye ziyareti sonrasında Ak Parti Şuhut İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek buradaki çalışma ve faaliyet hakkında da Ak Parti İlçe Başkanı Gültekin Özdemir’den bilgiler alarak, Başkan Özdemir’e de teşekkür etti.

Bakan Eroğlu’na ziyaretleri boyunca Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, İGM Başkanı Salih Sel, Şuhut Kaymakamı Dr.Mehmet Boztepe, Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Ak Parti Şuhut İlçe Başkanı Gültekin Özdemir ve bazı protokol üyeleri eşlik etti.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.