Basın Duyurusu

25 Mart 2013 Şuhut Belediyesi
BASIN DUYURUSU
Sağlık Bakanlığı ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı arasında imzalanan protokole istinaden ihalesi yapılan Afyonkarahisar Şuhut 75 yataklı Devlet Hastanesi yapım işini ÖZ İDEAL İNŞ. TAAH. TİC. SAN. LTD. ŞTİ. Firması kazanmış ve firma ile 07/01/2010 tarihinde sözleşme imzalanmıştır. Sözleşmeye göre işin bitim tarihi 30/01/2012’dir.
            Ancak Sağlık Bakanlığı ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığına bağlı olmayan, tamamen yüklenici firmanın diğer işlerindeki mali sıkıntılarından dolayı yükümlülüklerini yerine getiremediğinden dolayı sözleşme 02/11/2011 tarihinde fesih edilmiştir. Sözleşmenin fesih edildiği tarihte Toplu Konut İdaresi Başkanlığının 02/11/2011 tarihli fesih raporunda fiziki gerçekleştirme oranı % 41,76 olarak tespit edilmiştir.
            Sözleşmenin fesih edilmesi üzerine yarım kalan yapım işlerinin metraj çalışmaları ve fiyat güncelleme işlemleri ile ilgili çalışmalar Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından devam etmektedir.
            Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yapılmakta olan metraj çalışmaları ve fiyat güncellemeleri tamamlandıktan sonra Şuhut 75 yataklı Devlet Hastanesinin İhalesine tekrar çıkılacaktır. Konu İlçe kaymakamlığımız nezdinde titizlikle takip edilmektedir.
            Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 09/12/2011
Şuhut Kaymakamlığı
Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Anisa Bilişim - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.