Başkan Bozkurt 3.Şuhut Kitap Fuarının Açılışına Katıldı.

17 Şubat 2020 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Şelale Düğün Salonunda 3.düzenlenen Şuhut Kitap Fuarının açılışı kesilen kurdele ile gerçekleşti.Açılışa Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,Şuhut Kaymakam vekili Bolvadin Kaymakamı Adem Öztürk,Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu,Şuhut Jandarma Komutanı Teğ.Hasan Yassıkaya,Şuhut Emniyet Müdürü Ayhan Alaçam,Protokol üyeleri,öğretmen ve çok sayıda öğrenciler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Hüseyin Eroğlu destekleri için Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’a ve Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya’ya teşekkür etti.

Başkan Bozkurt Konuşmasında ”Bir ara 1.sini planladığımız günler geldi aklıma Rabbim bize 3.sünü gösterdi.Şuhut Belediyesi olarak 3.kez Şuhut kitap fuarına kapılarımızı açtık. Kitaplar bizim dostumuz dostlarımızı her zaman hatırlamalı onlarla vakit geçirmeliyiz.Ben tüm hemşehrilerimizi yerel ve ulusal birçok yazarın iştirak edeceği 3.Şuhut Kitap Fuarını ziyaret etmeleri için davet ediyorum”dedi.

Açılış konuşmalarının ardından stantları gezen Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt yazarlara ve esnaflara kolaylıklar diledi.

 

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Anisa Bilişim - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.