BAŞKAN BOZKURT BAKAN KASAPOĞLU İLE GÖRÜŞTÜ

BAŞKAN BOZKURT BAKAN KASAPOĞLU İLE GÖRÜŞT Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Büyük Taarruzun 100.yıl etkinlikleri kapsamında Üniversite Ligi açılış töreni için Afyonkarahisar’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile görüştü.Şuhut için planladıkları yeni projeleri Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Afyonkarahisar Milletvekili Prof.Dr.Veysel Eroğlu ile birlikte Bakan Kasapoğlu’na ilettiler.Projelere olumlu yaklaşan Bakan Dr. […]

BAŞKAN BOZKURT BAKAN KASAPOĞLU İLE GÖRÜŞT
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Büyük Taarruzun 100.yıl etkinlikleri kapsamında Üniversite Ligi açılış töreni için Afyonkarahisar’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile görüştü.Şuhut için planladıkları yeni projeleri Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Afyonkarahisar Milletvekili Prof.Dr.Veysel Eroğlu ile birlikte Bakan Kasapoğlu’na ilettiler.Projelere olumlu yaklaşan Bakan Dr. Muharrem Kasapoğlu destek olacağını iletti.Desteklerinden dolayı Başkan Bozkurt Bakan Kasapoğlu’na teşekkür etti.
Bakan Kasapoğlu, Afyonkarahisar’da gerçekleştirilen 131 üniversitenin 10 branşta mücadele ettiği Üniversite Ligi (ÜNİLİG) açılış törenine katıldı. Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu’nda gerçekleştirilen törene Bakan Kasapoğlu’nun yanı sıra Vali Gökmen Çiçek, milletvekilleri, protokol üyeleri ve çoğunluğu gençlerden oluşan vatandaşlar katıldı. Program çeşitli branşlarda mücadele eden ÜNİLİG sporcularının yaptığı geçiş töreni ile başladı. Öğrencilerin rengarenk kıyafetler içerisinde yaptığı geçiş töreni katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı.
Halk oyunların ve jimnastik gibi çeşitli spor gösterilerinin ardından programın açılış konuşmasını yapan Vali Çiçek, Büyük Taarruz Zaferi’nin 100. yılında böyle bir etkinliğe ev sahipliği yapmanın haklı gurunu yaşadıklarını dile getirdi.

BAŞVURU REHBERİ

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.