Başkan Bozkurt, Belçika’da Eyad Yetkilileriyle Buluştu

02 Mart 2015 Şuhut Belediyesi

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Belçika’ya giden Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt , Şuhut Ziraat Odası Başkanı ve Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Üyesi Ömer Tunçay, Şekerbank Müdürü İlhan Aykanat, Kanal 3 programcısı Hamza Top, Şuhut’lu işadamları Ceylan Öztürk, Hüseyin Gökçan’ dan oluşan heyet Başkent Brüksel’de EYAD’ın misafiri oldular.

Kısa adı EYAD olan Emirdağ Yöresi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Brüksel’in gözde mekenlarından Beyzade Restaurant’ta onuruna verilen sabah kahvaltısına beraberindekiler ile birlikte katılan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, “Belçika’da başta Emirdağlı kardeşlerimiz olmak üzere gerçekten Türkiyemizi gururla, onurla temsil eden bir çok vatandaşımız bulunmaktadır. Bizde hem belediyecilikle ilgili faliyetlerimizle ilgili görüş eyad_suhut1alışverişinde bulunmak, hemde şehirleşmenin kuralları ve kaideleri hakkında araştırma, inceleme yapmak maksadı ile Belçika’da bulunuyoruz. Belçika’da bizleri ağırlayan hemşehrilerimiz ve Eyad Başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim. Belçika Türkiye’ye uzak bir yer değil, Afyonkarahisar’a ve Şuhut’a da uzak bir yer değil. Bir adım ötemizde Belçika’da yapılan hayırlı hizmetler layıkı ile de Türkiye’ye yakışır diye düşünüyorum. Gezimizin faydalı olacağı kanaatindeyim. Belçika’daki başta Emirdağlı’lar olmak üzere tüm Türk vatandaşlarımıza da başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.” dedi.

EYAD Başkan yardımcıları Necati Şevik, Osman Duran, Basın ve halkla ilişkilerden sorumlu yön.kurulu üyesi Şükrü Sağlam, Osman Nuri Ağaçlıtepe, Özcan Türköz’den oluşan EYAD yönetim kurulu üyelerinin katıldığı kahvaltıda Başkan Metin Edeer, Eyad’ın çalışmaları Eyad’ın Şuhut ve önümüzdeki dönemde planladıkları projeleri hakkında Başkan Bozkurt ve heyet’i bilgilendirdi.

Karşılıklı görüş alış verişi ve hoş sohbetler eşliğinde geçen kahvaltının ardından Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt tarafından Eyad Başkanı Metin Edeer’e ziyaret anısına hediye takdim edildi.

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Anisa Bilişim - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.