Başkan Bozkurt, Gece Nöbette, Gündüz Sahada

23 Temmuz 2016 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Gece Nöbette,  Gündüz Normal Hayata devam ediyoruz sloganı ile Belediye çalışmalarının hızla devam ettiğini kaydetti.FETÖ’cü hainler tarafından kalkışılan darbe girişime karşı Cumhurbaşkanımız ve Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla ilçe meydanında halk ile birlikte Demokrasi Nöbeti tutan Başkan Bozkurt, gündüz ise Belediye çalışmalarını takip ederek, incelemelerde bulunuyor.  Başkan Bozkurt, Belediyemiz tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler alıp, açıklamalarda bulundu.

Hors Şimdiden Kullanılmaya Başlanıldı
İlk Olarak halkımıza seçim döneminde verdiği önemli sözlerden bir tanesi olan ve tamamlanmadığı halde halkımızın beğenisini kazanıp, haftasonlarını değerlendirdiği bir mekan olan, Hors Mesire Alanındaki çalışmaları inceleyen Başkan Bozkurt, Buradaki çalışmaların kısa sürede biteceğini kaydetti. Son olarak Hors mesire alanında su kuyusu açıldığını, elektrik sorunu için çalışmaların yapıldığını hatırlatan Başkan Bozkurt,  Hors Mesire alanına ulaşımın daha kaliteli ve güvenli olması maksadıyla yapılan asfalt kaplama çalışmalarını da inceledi. İncelemeler esnasında greyder üzerine çıkarak personelle sohbet eden Başkan Bozkurt, greyder ile çalışmaları yakından takip etti. Hava şartlarına aldırmadan çalışmaları yürüten Belediye Personeline teşekkür eden Başkan Bozkurt, alanın şimdiden kullanılmaya başlanıldığını belirtti.

Mezarlıkta ve Atatürk Evi İçin Yeşil Alan ve Otopark

Buradaki incelemelerin ardından Aydın Caddesi yolu üzerinde yapılan parke taşı döşeme çalışmalarını da yerinde inceledi.  Buradaki çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte mezarlık ve Atatürk evine ulaşımın rahatlayacağını kaydeden Başkan Bozkurt, Mezarlığın karşısında oluşturulan yeşil alan ve otopark çalışmalarının da mezarlığa ve Atatürk evine gelen ziyaretçiler için meydana gelen trafik ve bekleme sorununu ortadan kaldıracağını kaydetti. Bu noktada çalışmaların bir çok yerde hızla devam ettiğini kaydeden Başkan Bozkurt, çalışmaların hızlandırılması talimatını verdi.

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.