Başkan Bozkurt Kızılay Kan Bağış Aracını Ziyaret Etti

11 Ocak 2022 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Şuhut Gençlik Merkezi ve Şuhut Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinin Ortaklaşa Düzenlediği ‘Hayat Kurtarmak Senin Kanında Var’ Kan Bağış Etkinliğini Ziyaret Etti.

Başkan Bozkurt ziyaret esnasında kan bağışında bulunan vatandaşlar ve düzenlenen etkinliğe destek veren Üniversiteli öğrenciler ve Gençlik Merkezi gönüllüleri ile sohbet ederek etkinlik hakkında İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ahmet Başkurt’tan bilgi aldı. Kan Bağış aracındaki görevli sağlık personeli ile de bir süre sohbet eden Başkan Bozkurt yaptıkları bu kutlu görevde kendilerine kolaylıklar diledi.

Başkan Bozkurt yaptığı açıklamada; ” Şuhut Gençlik Merkezi ve Şuhut Meslek Yüksek Okulu Öğrencilerinin Ortaklaşa Düzenlediği ‘Hayat Kurtarmak Senin Kanında Var’ Kan Bağış Etkinliğini Ziyaret Ettik. Kızılay’ın başarılı çalışmalarının her zaman olduğu gibi yanındayız. Her zaman söylenegeldiği gibi kanın acil değil sürekli ihtiyaç olduğu bilinciyle bu konuda sağlıklı her bireyimizin duyarlı olması gerekiyor. Hayat kurtarılmasına vesile olan kan bağışı konusunda tüm hemşerilerimizi duyarlılığa davet ediyorum dedi ve Emeği Geçen Destek Olan Herkese Teşekkür Ederiz ” ifadelerine yer verdi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.