Başkan Bozkurt Köyleri Ziyaret Etti

01 Ocak 2022 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Ak Parti Şuhut İlçe Başkanı İnş. Müh. Ali Diren, İl Genel Meclis Üyeleri Umut Eroğlu, Gültekin Özdemir, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Kebeli ve beraberindeki heyet ile birlikte İlçemize bağlı Belde ve Köylere ziyarette bulundu. Ziyaretlerin ilk durağı İlçemize bağlı Karaadilli Belediye Başkanlığı oldu. Karaadilli Belediye Başkanı Mesut Ulusoy ve Karaadilli Ak Parti Belde Başkanı İsmail Ayyıldız ile Beldede yapılan yatırımlar ve çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulunuldu.
Başkan Bozkurt ve beraberinde ki heyet daha sonra sırası ile Oynağan köyü, Atllıhisar Köyü ve Mahmut Köylerini ziyaret ederek Köy kahvelerinde yoğun katılımla köylü vatandaşlar ile buluştu. Görüşmelerde köy halkının istek ve talepleri dinlendi. Ayrıca geçtiğimiz günlerde geçirdiği kaza sonucu evinde istirahat eden Oynağan Köyü Muhtarı Bayram Arslan’ı evinde ziyaret eden Başkan Bozkurt muhtarımıza geçmiş olsun dileklerini iletti.
Başkan Bozkurt ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada; “2021 yılının son gecesinde değerli Milletvekilimiz İbrahim Yurdunuseven, İlçe Başkanımız Ali Diren, İl Genel Meclis Üyelerimiz Umut Eroğlu ve Gültekin Özdemir Gençlik Kolları Başkanımız Batuhan Kebeli ve yol arkadaşlarımız ile birlikte Karaadilli Beldemizi, Oynağan, Atllıhisar ve Mahmut köyümüzde yaşayan hemşehrilerimizi ziyaret ederek sıkıntılarını, dertlerini ve taleplerini dinledik. Ekibimiz ile birlikte Cumhurbaşkanımız Ak Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği yolda Güven ve istikrar içerisinde 2023, 2053 ve 2071’e yürüyoruz. Yüce gönüllü
milletimizle, el ele gönül gönüle gecenin Bu Vaktinde Kahvehanelerde bizleri ağırlayan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Durmak yok Yola devam. ” ifadelerine yer verdi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.