Başkan Bozkurt, “Tüm Sportif Faaliyetleri Destekliyoruz”

19 Ekim 2018 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi’nin destekleriyle İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Karate Kursu’nda eğitim gören yaklaşık 150 çocuk Belediye Başkanımız Recep Bozkurt tarafından ziyaret edildi.

Spora ve sporcuya her fırsatta destek veren Başkan Bozkurt, ilçemizde çeşitli spor dallarının yayılması maksadıyla her türlü spor dalına katkı sunduklarını söyledi.

Başkan Bozkurt, göreve geldiği günden itibaren her alanda spor dalı ve sporcuya azami derecede destek olduklarının altını çizerek, “Sportif faaliyetler gençlerimiz ve çocuklarımız için büyük önem taşımakta. Sağlıklı bir yaşam ve kötü alışkanlıklardan uzak kalmaları için evlatlarımızı ve gençlerimizi spora yönlendirmeliyiz. Bizde bu anlayışla her zaman bu alandaki faaliyetlere azami olarak destek ve katkı sunuyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte de imkanlarımız ölçüsünde sunmaya da devam edeceğiz” dedi. Başkan Bozkurt, kursun gerçekleştirilmesinde emeği geçen İlçe Kaymakamlığı ve Halk Eğitim Müdürlüğüne teşekkür etti. Ziyaret esnasında kursiyer çocuklarla sohbet edip çeşitli hediyeler veren Başkan Bozkurt, daha sonra kurstan ayrıldı.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.