Başkan Bozkurt, Vekil Yurdunuseven ile Bakan Yardımcısı Özkaldı’yı Ziyaret Etti.

10 Ekim 2018 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt,  Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekilimiz Av.İbrahim Yurdunuseven ve Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı’yı makamlarında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

İlk olarak Milletvekilimiz Yurdunuseven’i ziyaret eden Başkan Bozkurt, Yurdunuseven ile ilçemiz ve belediyemiz ile alakalı konuları görüştü. Milletvekili seçilmesi nedeniyle Vekil Yurdunuseven’i tebrik eden Başkan Bozkurt, Yurdunuseven’e ilçemize ve ilimize verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Milletvekili Yurdunuseven ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip, Başkan Bozkurt’a ziyaretinden ötürü teşekkür etti.

İlçemizin medarı iftiharı Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu’nun Müsteşarı olarak görev yaparken Yeni Sistemin İlk Kabinesin de Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı olarak görevlendirilen Akif Özkaldı’yı da makamında ziyaret edip görevi nedeniyle tebrik eden Başkan Bozkurt, Akif Özkaldı’ya sayın Bakanımız Veysel Eroğlu riyasetinde ilçemiz ve ilimize bugüne kadar yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının ve hizmetlerinin devamını diledi. Başkan Bozkurt’a ziyareti dolayısıyla teşekkür eden Bakan Yardımcısı Özkaldı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaretle ile alakalı kısa bir açıklama yapan Başkan Bozkurt ise, Milletvekili Yurdunuseven ve Bakan Yardımcısı Özkaldı’ya gösterdikleri ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederek, ziyaretlerde ilçemiz ve belediyemiz ile alakalı konuların görüşüldüğünü söyledi.

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.