BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

07 Ağustos 2013 Şuhut Belediyesi

 

 

 

Şuhut Belediye Başkanı Recep BOZKURT Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Bayramların birlik beraberlik ve kardeşlik duygularının pekişmesinde en büyük vesile olduğunu ifade eden Başkan Bozkurt şöyle devam etti.
Onbir ayın sultanı olan Peygamber Efendimiz (sav)’ in ‘Evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş’ diye müjdelediği mübarek Ramazan Ayını geride bırakmanın hüznünü yaşarken küslerin barıştığı, müminlerin kucaklaşıp kenetlendiği mübarek Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
İçerisinde sayısız güzellikleri barındıran bayramlar, insanları birbirine yakınlaştıran, kucaklaştıran ve toplumsal barışı pekiştiren çok anlamlı günlerdir. Milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin fazlasıyla uygulanıp sergilendiği ve toplumda millet olma şuurunun şekillendiği bayramlar toplumsal hayatın vazgeçilmez bir unsurudur. Böylesine anlamlı günleri en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.
Ramazan Bayramının başta ilçemiz olmak üzere ülkemiz ve tüm islam alemine hayırlar getirmesi temennisi ile tüm Müslümanların Ramazan Bayramını en kalbi duygularla tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum’ dedi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.