Bazı İnternet Sitelerindeki Yazılara Dair Basın Açıklaması

22 Ekim 2018 Şuhut Belediyesi

Geçtiğimiz günlerde yerel bir gazetede Belediye Başkanımız Sn.Recep Bozkurt’un da adının geçtiği 2019 Yerel Seçimlerine yönelik bazı iddialara yer verilmiş, konuyla alakalı olarak kamuoyunda bilgi kirliliğini önlemek maksadıyla basın açıklaması zarureti meydana gelmiştir.
Bahsi geçen gazete ve yazıda Belediye Başkanımız Sn.Recep Bozkurt’u hedef alarak, Ak Parti İlçe Teşkilatı ve Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr. Sn.Veysel Eroğlu ile alakalı konuların tamamı gerçeği yansıtmamaktadır. Gün FM Radyosunda gerçekleştirilen soru-cevap programı esnasında Belediye Başkanımız Sn.Recep Bozkurt, 2019 yılı Yerel Seçimleri ile alakalı olarak sorulan soruya yanıt olarak aday değil aday adayı olduğunu ve “Teşkilatımız ve değerli büyüklerimiz uygun görürlerse bir dönem daha ilçemize hizmet etmek isterim” ifadelerini kullanmış, bahsi geçen yazıdaki iddiaların aksine bir beyanat vermiştir. Belediye Başkanımız Sn.Recep Bozkurt, 2019 seçimleri için resmi başvurusunu Ak Parti Genel Merkezimiz tarafından belirtilen takvim içerisinde yapacak olup, henüz resmi bir başvuruda bulunmasının mümkünatı olmadığının da kamuoyu tarafından ayrıca bilinmesine gerek görülmüştür. Belediye Başkanımız Sn.Recep Bozkurt, 1994 Yerel seçimlerinden günümüze, Refah Partisi’nde başlayan siyasi hayatına, Ak Parti kurucuları arasında devam ettirmiş, Yönetim Kurulu Üyeliği, İlçe Başkan Yardımcılığı, Belediye Meclis Üyeliği ve Belediye Başkanlığı görevlerini başarılı bir şekilde yürüterek ilçemize ve halkımıza hizmet etmiştir.
Özellikle Ak Parti Teşkilatı ve ilçemizin hamisi Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr. Sn. Veysel Eroğlu ile Sn. Başkanımız arasında sorun olduğu yönündeki iddiaların ne maksat ile kimler tarafından yaptırıldığı kamuoyu tarafından bilindiği gibi tarafımızca da bilinmektedir.
Yaklaşık 20 yılı aşkın süredir ilçemize siyasi arenada hizmet eden, ilçemiz için çalışan 2009’dan günümüze Şuhut Belediye Başkanlığı görevini başarı ile yerine getiren Sn. Başkanımızla alakalı kamuoyun da ki bilgi kirliğinin giderilmesi amacıyla açıklama yapılması zaruret olmuş olup, taktir kıymetli ilçe halkımızındır.

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

Şuhut Belediyesi
Basın-Yayın Birimi

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.