ÇALIŞIR ŞUHUT’A VEDA ETTİ

02 Temmuz 2013 Şuhut Belediyesi

26 Ağustos 2009 tarihinden 18.06.2013 tarihine kadar İlçemiz Kaymakamlığını başarılı bir şekilde yürüten Sayın Eyüp ÇALIŞIR Şuhut Belediyesi ve İlçe Kaymakamlığının ortaklaşa verdiği yemekte İlçemize veda etti.

Veda yemeğine Afyonkarahisar valisi İrfan Balkanlıoğlu,Vali Yardımcısı Adem Uslu,eski İlçe Kaymakamı Yeni İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişi Eyüp Çalışır,Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,protokol üyeleri,Belde Belediye Başkanları,Siyasi Parti Temsilcileri,İlçe merkez ve Köy Muhtarları,Daire amirleri ve müdürleri katıldı.

4 YIL BOYUNCA UYUMLU ÇALIŞTIK

Yemek sonrası veda konuşmasını Belediye Başkanımız sayın Recep Bozkurt yaparak,’Sayın Kaymakamımız Eyüp Çalışır ile yaklaşık 4 yıldır uyumlu bir çalışma sergiledik.Birlikte bir çok başarıya imza attık.Yeni görevine ne kadar sevinmiş olsak ta ilçemizden gidişine de bir o kadar üzüldük.Mülkiye Müfettişliğinde de Sayın Eyüp Çalışır’ın çok başarılı olacağına inanıyorum ve yeni görevinde başarılar diliyorum.’diyerek sözü Eyüp Çalışır’a bıraktı.

ŞUHUT İLE GÖNÜL BAĞI KURDUK

Veda konuşmasında sözü alan Eyüp Çalışır,’Şuhut ile artık bir gönül bağım var,Sizlerin de Ankara’da bir kardeşiniz.Şuhut Kaymakamlığım boyunca bizlerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen,Başta Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Veysel Eroğlu’na teşekkür ederim.Aynı zamanda sayın Valimiz İrfan Balkanlıoğlu ile çalışmamız bizim için büyük bir şanstı.Desteklerini bizden hiçbir zaman eksik etmedi.Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ile güzel uyumlu bir çalışma yaptık görev sürem boyunca.Şuhut artık benim memleketim.Ayrılacak olmama üzülsemde kurduğumuz bu gönül bağı hiçbir zaman kopmayacak Ankara’da bir kardeşiniz olduğunu unutmayın.’

ŞUHUT’TA GÖSTERDİĞİ BAŞARIYI DEVAM ETTİRECEKTİR

Sayın Eyüp Çalışır’dan sonra bir konuşma yapan Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu,’
Kaymakam Eyüp Çalışır’ın, Afyonkarahisar’dan ayrılmasına üzülsekte, görevinde ki yükseliş bizleri bir o kadar sevindirdi. Şuhut ilçemizdeki kamu kurum ve kuruluşların koordineli çalışmasında, ilçenin güzelleşmesinde ve ilerlemesinde önemli katkıda bulunan Eyüp Çalışır’ın, İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişliğinde de başarılı çalışmalar sergileyeceğine eminim. İnanıyorum ki Şuhut ilçemizde gösterdiği başarıyı devam ettirecektir. Allah yolunu açık etsin’dedi.

Konuşmaların ardından Şuhut Belediye Başkanı Sayın Recep Bozkurt Mülkiye Müfettişi sayın Eyüp Çalışır’a ilçemizde ki başarılı çalışmalarından dolayı bir plaket verdi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.