Coğrafi İşaretli Ürünü En Güzel Tanıtım Yapan Stant Ödülü Şuhut Belediyesi’nin!

23 Aralık 2019 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi EGEM platformunca 28 Kasım-1 Aralık tarihlerinde Altınpark Anfa Fuar Merkezinde düzenlenen 12. Ege İlleri Tanıtım Günleri ve Etkinliklerine Katılmıştı.

Bu Kapsamda Etkinliği Düzenlenmesinde Ortak Olan Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Ali Özerkan ve Dernek Genel Saymanı İbrahim Aydoğdu Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u Makamında Ziyaret Etti.Etkinlikte kendilerinin ödüle layık görüldüğünü Başkan Bozkurt’a aktaran Mehmet Ali Özerkan”Çabanız ve standınız gerçekten takdire şayandı. Biz Fuar Kapsamında Şuhut Belediyesi Standının önünden geçen insanların  hiç elini kolunu sallayarak geçtiğini görmedik.Ya ellerinde tescilli Şuhut keşkeği vardı ya da Şuhut’u yakından tanımak için standın içine girdiler.Bu yüzden Şuhut Belediyesini Coğrafi İşaretli Ürünü En Güzel Tanıtım Yapan Stant Seçtik.Emekleriniz ve gayretleriniz için çok teşekkür ediyoruz”dedi.

Sözlerine Tüm Egem Platformuna teşekkür ederek başlayan Başkan Bozkurt”Tüm Ekibimizle ve yeni kurduğumuz Arge ekibimizle Şuhut’u ve değerlerinin seslerini daha çok duyurmak için çabalıyoruz.Çalışmaların bir parçası olan 12.Ege İlleri Tanıtım Günleri ve Etkinliklerinde ödüle layık görülmemiz bizleri ziyadesiyle çok mutlu etti.Çabalarımızın boşa gitmediğini görmek gurur verici.Bilgi yarışmalarına soru olan Tescilli Şuhut Keşkeğimizi de her platformda anlatıyoruz ve ikram ediyoruz.Durmadan,yorulmadan ve usanmadan Şuhut’u ve değerlerini tanıtmaya devam edeceğiz.Bu ödül de önemli payı olan tüm ekibimize de ayrıca teşekkür ediyorum”dedi.

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği Genel Başkanı Mehmet Ali Özerkan’a Şuhut Belediyesi Kültür yayınlarının son kitabı olan Şuhut Tarihi kitabını hediye etti.

 

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.