Daha Nice 50 Yıllara…

Daha Nice 50 Yıllara Şuhut Ak Partiden Anlamlı Ziyaretler. 2021 yılının Afyonkarahisar Valiliği tarafından aile yılı ilan edilmesiyle birlikte Ak Parti Şuhut heyeti evlilikte en az 50 yılını doldurmuş çiftleri ziyaret etmeye başladılar.Yapılan Ziyaretlere Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,Ak Parti Şuhut İlçe Başkanı İnş.Müh. Ali Diren,Şuhut İl Genel meclis üyeleri Umut Eroğlu ve Gültekin Özdemir […]

Daha Nice 50 Yıllara

Şuhut Ak Partiden Anlamlı Ziyaretler.

2021 yılının Afyonkarahisar Valiliği tarafından aile yılı ilan edilmesiyle birlikte Ak Parti Şuhut heyeti evlilikte en az 50 yılını doldurmuş çiftleri ziyaret etmeye başladılar.Yapılan Ziyaretlere Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,Ak Parti Şuhut İlçe Başkanı İnş.Müh. Ali Diren,Şuhut İl Genel meclis üyeleri Umut Eroğlu ve Gültekin Özdemir Gençlik kolları başkanı Batuhan Kebeli,Kadın kolları başkanı Hatice Ak ve partililer katıldı.

Ziyaret sırasında Başkan Bozkurt’’2021 yılı Sayın Bakanımız Prof.Dr. Veysel Eroğlu’nun fikir babalığını yaptığı ve Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek tarafından himayelerine aldığı Aile yılı ilan edildi.Bizde bu kapsamda evlilikte en az 50 yılını doldurmuş büyüklerimizi ziyaret ettik.Onlardan bu birlikteliği nasıl devam ettirdiklerini öğrendik.Mutlu evliliğin sırrını sorduk.Ders niteliğinde cevaplar aldık.Tüm çiftlerimize daha nice 50 yıllara dileyerek,aile yılı çalışmalarımızın Şuhut’ta hızla devam edeceğini vurgulamak istiyorum’’dedi.

Ziyaretler pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleşmiştir.

BAŞVURU REHBERİ

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Anisa Bilişim - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.