Eski Belediye Mezbahanesinin Restorasyonu Tamamlandı.Kurban Kesimine Hazırız.

Eski Belediye Mezbahanesinin Restorasyonu Tamamlandı.Kurban Kesimine Hazırız. Şuhut Belediyesi eski mezbahanesinde Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatlarıyla yenileme çalışmalarında sona gelindi. Çatısında komple yeniliğe gidilen Şuhut Belediyesi mezbahanesinde iç ve dış mekanlar sıvandıktan sonra boyandı.İç mekanda bulunan fayanslardam kırık olan fayanslar yenisi ile değiştirildi.Başkan Bozkurt mezbahaneyi Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürü Abdullah Zeybek ile birlikte […]

Eski Belediye Mezbahanesinin Restorasyonu Tamamlandı.Kurban Kesimine Hazırız.

Şuhut Belediyesi eski mezbahanesinde Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatlarıyla yenileme çalışmalarında sona gelindi.

Çatısında komple yeniliğe gidilen Şuhut Belediyesi mezbahanesinde iç ve dış mekanlar sıvandıktan sonra boyandı.İç mekanda bulunan fayanslardam kırık olan fayanslar yenisi ile değiştirildi.Başkan Bozkurt mezbahaneyi Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürü Abdullah Zeybek ile birlikte inceledi.İnceleme sonrasında Başkan Bozkurt yaptığı açıklamada ”Şuhut Belediyesine ait eski mezbahanede geniş çaplı tadilat çalışmasını tamamladık.Kurban kesimi için tertemiz bir şekilde halkımızın hizmetine hazır hale getirdik.Tüm ekibime teşekkür ediyorum ellerine sağlık.Çalışınca oluyor”dedi.

BAŞVURU REHBERİ

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.