Gençlerle Anlaştık,Buraya Onlara Oyun Alanı Yapıyoruz!

Gençlerle Anlaştık,Buraya Onlara Oyun Alanı Yapıyoruz! Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt sahada yürütülen çalışmaları yakından takip etmeye devam ediyor.Son olarak yalı mahallesinde devam eden çalışmaları Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürü Abdullah Zeybek ile ziyaret eden Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt mahallede devam eden çalışmaları incelerken çocuklarla sohbet etti. Çocuklar ”başkanım futbol oynamak için sizden saha […]

Gençlerle Anlaştık,Buraya Onlara Oyun Alanı Yapıyoruz!

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt sahada yürütülen çalışmaları yakından takip etmeye devam ediyor.Son olarak yalı mahallesinde devam eden çalışmaları Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürü Abdullah Zeybek ile ziyaret eden Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt mahallede devam eden çalışmaları incelerken çocuklarla sohbet etti.

Çocuklar ”başkanım futbol oynamak için sizden saha istiyoruz biz nereye yapabileceğinizi de gösterebiliriz”dediler. Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt da ”Tabaiki gençler hadi gidelim inceleyelim karar verelim”dedi.

Başkan Bozkurt,çocuklar ve ekiplerle oyun alanının yapılacağı alanda inceleme yaptılar. Çocuklarla sözleşen Başkan Bozkurt ”saha bittikten sonra ilk maçı beraber yapalım” diyerek mahalleden ayrıldı.

BAŞVURU REHBERİ

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.