Gönül Verdiğimiz İlçemizi Daha Güzel Hale Getirmek İçin Çalışıyoruz.

10 Eylül 2021 Şuhut Belediyesi

Gönül Verdiğimiz İlçemizi Daha Güzel Hale Getirmek       İçin Çalışıyoruz.

İlçemiz de altyapısı tamamlanan bölgelerde yol yapım çalışmalarının başlaması sonrası çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Recep Bozkurt, sorumluluk alanlarındaki tüm alanlarda çalışmalara özen gösterildiğini söyledi.

Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından İlçemiz Küp başı mevkisinde devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Bozkurt; Yenilenen yollarımızla Şehitler Şehri Şuhut’umuz güzel bir görünüme kavuşuyor. Hedefimiz altyapısı biten mahallelerin tamamında asfalt ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını bitirmek. Belediye olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu anda ekiplerimiz çok ciddi şekilde çalışmalarını devam ettiriyor. Tabii işin güzel tarafı, yaptığımız çalışmalardan hemşerilerimizin memnun kalması ve bizlere dua etmesidir. İnsanların yaşadığı bölgelerin daha düzgün ve güzel olması, hem bizim açımızdan hem de burada yaşayanlar açısından önemlidir. Vatandaşlarımızın hayat standardını yükseltmek ve kolaylaştırmak adına yer, zaman ve uzaklık tanımaksızın yaptığımız çalışmaları programlarımız kapsamında aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.