Halı Sahanın Açılışı Gerçekleştirildi

02 Kasım 2016 Şuhut Belediyesi

Altıgöz Mahallesi’nde inşası süren yeni İmam Hatip Ortaokul ve Lise binalarının yanındaki araziye yapılan Halı Saha ve Spor Tesisleri’nin açılış törenine Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez, Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, İlçe Garnizon Komutanı J. Yzb. Ümit Şevik, İlçe Emniyet Müdürü Emin Topçu, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ali Tuncer, Adalet ve Kalkınma Partisi Şuhut İlçe Başkanı Gültekin Özdemir protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
“ARSA HARİÇ 700 BİN LİRAYA MAL EDİLDİ”
Törenin açılış konuşmasını yapan Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt şöyle konuştu; “Şuhut Belediyesi olarak spora yönelik birçok çalışma gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Sağlıklı bir gelecek için spora büyük önem veriyoruz. Bu yönde çalışmalarımızın bir kısmı tamamlandı bir kısmı da devam ediyor. Bugün açılışını yapacağımız tesis arsa bedeli hariç 700 bin Türk Lirası maliyetle ilçemize kazandırıldı. Bu bedelin 300 bir Türk Lirası Spor Toto Teşkilatı’nca yapılan desteklemeden karşılandı. Bu tam donanımlı spor kompleksinin ilçemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu vesileyle bugün burada aramızda bulunan Şuhut Belediye Hisar Spor sporcu, teknik heyet ve yöneticilerini de tebrik ediyorum. Bu sezon BAL’da mücadele eden takımımızı gelecek sezon 3. Lig’de görmek istiyoruz.”
“İLÇEMİZDE GÜZEL HİZMETLER YAPILIYOR”
Törende konuşan Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez ise Şuhut’ta ciddi hizmetlerin kazandırıldığını belirterek şu ifadeleri kullandı; “İlçemizde güzel hizmetler yapılıyor. Gerek spor alanında olsun, gerek eğitim yatırımları, gerek sağlık yatırımları olsun. Fakat ihtiyaçlar bitmiyor. Eski görev yerlerimden birinde benden önceki çalışan arkadaşlar ‘kaymakam bey biz genel olarak işleri bitirdik’ demişlerdi. Ben o sözlerin üzerine 30 okul daha yaptım oraya mesela. İhtiyaçlar her geçen gün artıyor. Gerekli görmediğiniz bir takım şeyler zamanla ihtiyaç haline geliyor. Ben tekrar bu spor tesisin tüm ilçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Daha güzel hizmetlerin yapılmasına vesile olmasını diliyor, emeği geçenlere başta Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt olmak üzere tüm Şuhut Belediyesi personeline teşekkür ediyorum. Biz hizmetimizi yapıyoruz, takdir halkımızın”
PROTOKOL TOPUN BAŞINA GEÇTİ
Konuşmaların ardından Şuhut Müftüsü Ramazan Orhanlı tarafından dua edildi. Duanın ardından ise kurdele kesim törenine geçildi. Kurdele kesiminin ardından Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez ve Belediye Başkanı Recep Bozkurt topun başına geçerek kaleye şut çekti. Şuhut Belediye Hisar Spor alt yapı takımı kalecileri ile eski kaleci ve mevcut yöneticisi Abdullah Zeybek’e protokol sırayla şut çekti. Misafirlerin tesisi incelemesinin ardından tören sona erdi.,

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.