HÜZÜNLÜ AKADEMİK YIL MEZUNİYETİ

16 Mayıs 2014 Şuhut Belediyesi

     

     Şuhut Meslek Yüksekokulu 2013-2014 yılı Akademik yılı Mezuniyetini hüzünlü bir şekilde yaptı.2013-2014 Akademik yılı mezuniyeti Şuhut Belediye Düğün salonunda gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen mezuniyet programında eğlence ve müzik kutlamaları iptal edildi.Şuhut Meslek Yüksekokulundan mezun olan Öğrencilere diplomaları verilirken,toplu hatıra fotoğrafları çektirildi.Şuhut Belediye Düğün Salonunda Belediyemizce İlçe dışından gelen öğrenci yakınlarına geleneksel keşkeğimiz ikram edildi.

2013-2014 Akademik yılı mezuniyet programına Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kemalettin ÇONKAR,Şuhut Meslek Yüksek okul Müdürü Doç.Dr.Recep Keşli,İlçe Kaymakamı Ferit Görükmez,Belediye Başkanı Recep Bozkurt,İlçe Müftüsü Kazım Güzel,Öğretim Görevlileri,Öğrenci Aileleri ve Öğrenciler katıldı.

Soma’da yaşanan maden faciası nedeniyle eğlence ve müzik etkinliklerinin iptal edildiği programda Kur’an-ı Kerim okunarak İlçe müftüsü Kazım Güzel tarafından Soma’da kaybettiğimiz vatandaşlarımız için dua edildi.

İSTİKLAL MÜCADELESİ VERİLEN TOPRAKLARDA İSTİKBAL MÜCADELESİ VERDİNİZ

     Programda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Recep Bozkurt öncelikle Manisa’nın Soma İlçesinde meydana gelen maden faciasından duyduğu üzüntüleri dile getirerek’Soma’da maden kazasında kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet acılı ve kederli ailelerine Başsağlığı diliyorum. Şuhut Meslek Yüksekokulu Akademik 2013-2014 yılı mezuniyet programına ilçemiz dışından gelen öğrenci yakınları ve ailelerine hoş geldiniz diyorum.İlçemizde eğitimlerini başarı ile tamamlayan öğrencilerimiz bundan böyle İstiklal mücadelesi verilen topraklarda İstikbal mücadelesine atılacaklar.Bu nedenle başarılı öğrencilerimizi kutluyor,İstikbal mücadelelerinin de zaferlerle dolu olmasını temenni ediyorum.’diyerek sözlerini tamamladı.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.