İlçemizde İlköğretim Haftası Kutlandı

25 Mart 2013 Şuhut Belediyesi

İlk öğretim Haftasının başlamasıyla birlikte Şuhut Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kurtuluş Aliihsan küçük Arslan ilk öğretim okulunda bir tören düzenlendi. Törene Kaymakam Eyüp Çalışır, Belediye Başkan Vekili Gültekin Özdemir, Garnizon Komutanı Teoman Özsırkıntı, Emniyet Amiri Ajlan Uysal , Milli Eğitim Müdürü Nilkan Göral ve protokol erkanın yanı sıra öğretmenler ve veliler katıldı.

İlk Öğretim haftası nedeniyle açılış konuşmasını yapan Şuhut MEM Nilkan Göral İlçe genelinde okullarımızın eksiklerinin tamamlandığını, çok az sayıda öğretmen eksiğimiz kaldığını, bu yıl eğitimin Şuhut genelinde cidii bir başarı yakalayacağını belirterek eğitim haftasının başlamasıyla birlikte tüm öğrenci ve öğretmenleri kutladı.
Kaymakam Eyüp Çalışır ise eğitimde yapılan yeni yatırım ve yurtlardan bahsederek, Şuhut’un önümüzdeki yıllarda eğitim yuvası haline geleceğini belirtti.
Tören kurtuluş ali İhsan İlk Öğretim okulu minikler folklor gurubunun gösterileriyle devam ederken istiklal marşı ve andımız tüm öğrenciler tarafından okundu.Protokolun beğenisini kazanan minikler son olarak türk bayraklı balonları gökyüzüne bıraktı.Program protokole ikramla son buldu.
Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.