Haberler

okGeri
Evsel atıkların toplanmasında kullanılan çöp konteynerleri, Şuhut Belediyesi’nce; koku giderici deterjanlı suyla yıkanıp, dezenfekte ediliyor. Şuhut Belediyesi ; artan hava sıcakları nedeniyle, evsel atıkların toplanmasında kullanılan çöp konteynerlerinin yıkanıp, dezenfekte ...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Kurban Bayramı Münasebetiyle Şehit Ailelerine Bayram Ziyaretinde Bulundu.Ziyarette Kendisine Eşi Şerife Bozkurt'ta Eşlik Etti.Şehit ailelerinin Kurban Bayramını kutlayan Başkan Bozkurt,Şehitlere Allah’tan rahmet ailelerine de sabır dileklerini il...Haberin Devamı..
Resmi Bayramlaşma Törenimizi Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu,Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Dr.Mehmet Boztepe,Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven,Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban,Afyonkarahisar Ak Parti İl Ba...Haberin Devamı..
Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneğini gelenek haline getirdiği bayramlaşma törenini bu bayram Şuhut Belediye Hisarspor lokal salonunda gerçekleştirdi.Bayramlaşma törenine İstanbulda ikamet eden hemşehrilerimizin yanı sıra Şuhutlu bir çok vatandaş da katıldı.Bayramlaşma merasimi...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. "Kurban Kardeşliktir, Teslimiyettir, Paylaşmaktır" Başkan Bozkurt, Kurban'ın, teslimiyet  olduğunun altını çizerek " Manevi duygularımızın en yüksek noktaya ulaştığı, kardeşliğ...Haberin Devamı..
Sn. Bakanımmız Prof.Dr.Veysel Eroğlu,Sn.Valimiz Mustafa Tutulmaz,Afyonkarahisar Milletvekilleri Av.Ali Özkaya ve Av.İbrahim Yurdunuseven ve Kamu Kurum ve Kuruluş Yetkililerinin Teşrifleriyle 12 Ağustos Pazartesi Günü Gerçekleştirek Olan Bayramlaşma Merasiminde Sizleride Aramızda Görme...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Ölmezoğlu Kır Bahçesi Düğün Salonu ve Restaurant'ın Açılışına Katıldı.Açılış Progmanına Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya'nın Yanı Sıra Çok Sayıda Protokol Üyesi Katıldı. Açılışta Konuşan Başkan Bozkurt''“Ölmezoğlu ailes...Haberin Devamı..
08.08.2019 Tarihi Saat 24.30 Sıralarında İstiklal Mahallesinde Bir Çiftlikte Yangın Meydana Geldi. Belediyemize Bağlı İtfaiye Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yangın ihbarını alır almaz olay mahalline hareket ederek kısa sürede yangının diğer evlere sıçramasını önledi. Y...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Kurban Bayramı dolayısıyla Şuhut Belediyesi Hayvan Borsasını ziyaret etti. Başkan Bozkurt Hayvan Borsasında incelemelerde bulunarak celeplerin ve kurban alımına gelen vatandaşların bayramlarını kutladı. Ziyarete Şuhut  Kaymakamı Nurullah ...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya İlim Kültür Merkezini Ziyaret Etti.Ziyarete İlçe Müftüsü Ramazan Orhanlı'da Eşlik Etti.Müdür ve Kurs Hocalarından Bilgi Alan Başkan Bozkurt ve Kaymakam Kaya Genç Hafızlarla Bir Süre Sohbet Etti. Ziyarette ...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Web Yazılım