Haberler

okGeri
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un talimatıyla halkımızın hizmetine sunulan Mobil Uygulamalarımız'a yeni özellikle eklendi. Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Bozkurt, "Belediye olarak bir çok belediyenin on binlerce lira maliyetle hizmete sunduğu Mobil Uygulamala...Haberin Devamı..
Emine Erdoğan Hanımefendinin himayesinde yurt genelinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan Sıfır Atık projesi kapsamında Şuhut Belediyesi olarak yer aldık. Belediyemiz Sıfır Atık projesi kapsamında yapılması gerekilen alt yapı çalışmaları ve uygulamaları...Haberin Devamı..
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü münasebetiyle bir mesaj yayınlayan Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Gazi Mustafa Kemal ve arkadaşlarının yaptıklarının asla unutulmayacağını kaydetti. Başkan Bozkurt mesajında, Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü...Haberin Devamı..
İlçemizin en büyük caddesi ile Altıgöz Mahallesi Yarışlı Caddesi üzerinde devam eden yaklaşık 2 kilometrelik yol genişletme, sıcak asfalt, refüj ve kaldırım çalışmaları hızla devam ediyor. Çalışmaları inceleyerek konuyla ilgili olarak kısa bir açıklamada bulunan Şuhut B...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt,  A Haber ekranlarında yayınlanan Yerel Yönetimlerin Nabzı programına canlı yayın konuğu oluyor. 9 Kasım Cuma günü saat 10:30'da A Haber ekranlarında sunucuların sorularını cevaplayacak olan Başkan Bozkurt, tüm hemşehrilerimizi ekran ba...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, ilçemizin en büyük caddesi üzerinde gerçekleştirilen yol genişletme, çevre düzenlemesi ve sıcak asfalt çalışmalarını inceledi. Başkan Bozkurt, inceleme esnasında açıklama yaparak çalışmaların normal seyrinde devam ettiğini, sıcak ...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Basın İlan Kurumu Afyonkarahisar Şube Müdürü Selami Çalışkan'ı makamında ziyaretti. Başkan Bozkurt, ilçemiz ve basın üzerine bir müddet sohbet ettiği Müdür Çalışkan, Başkan Bozkurt'a ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, t...Haberin Devamı..
Geçtiğimiz günlerde ihalesi yapılarak yer teslimi gerçekleştirilen Şuhut Belediyesi Kapalı Pazar Yerinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Kapalı Pazar yerinin ilçemiz için çok önemli bir proje olduğun vurguladı. Kapalı Pazar Yeri'nin inşaatının zemin ça...Haberin Devamı..
İlçemizin en büyük caddesi üzerinde başlatılan yol genişletme ve sıcak asfalt çalışmalarında sona yaklaşılıyor. Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, bugün kurban kesilerek başlattığı sıcak asfalt serim çalışmalarını bizzat inceleyerek, yapılan çalışmanın hayırlı ol...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Bilgi İşlem