Haberler

okGeri
Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un çağrısı ile Şuhut Belediye Meclisi olağanüstü toplandı. Olağanüstü toplantıda konuşan Başkan Bozkurt, "Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Şanlı Ordumuzun gerçekleştirdiği, bölgeye barış ve huzur götürmek il...Haberin Devamı..
Afyonkarahisar Valiliği ve Afyonkarahisar Belediyesi işbirliğinde bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Afyonkarahisar 1. Altın Eller Geleneksel El Sanatları Festivali" başladı. 8 bin yıllık tarihinin zenginliğiyle birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan Afyonkarahisar'ın folklorik ...Haberin Devamı..
Şuhut Zaferyolu İlk Öğretim Okulunda Şehit Yasin Çubuk Adına Kütüphane Açıldı.Açılışa Şehit Anne ve Babası, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya,Şuhut Ak Parti İlçe Başkanı Ali Diren,İl Genel Meclisi Üyesi Umut Eroğlu,Şuhut Milli Eğitim ...Haberin Devamı..
İl genelindeki yatırımlar ile devam eden iş ve işlemlerin koordineli bir şekilde sürdürülebilmesi için kamu, kurum ve kuruluşları arasındaki koordinasyonu sağlamak amacıyla düzenlenen 2019 yılının 4. İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz’ın başkanlığınd...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesi tarafından, Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında din görevlilerine yönelik geleneksel hale getirilen yemek etkinliği düzenlendi. Şuhut Belediyesi Düğün Salonunda Verilen Yemeğe Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya,Şuhut ...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Şuhut Halk Eğitim Merkezinde Düzenlenen 'Şuhut Proje Yazıyor' PCM Eğitiminin Serfitika Törenine Katıldı. Serfitika törenine Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya,Şuhut Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu,Şuhut Milli Eğitim Şube Müdürü Musta...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt'un talimatlarıyla harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kısa sürede 150 metre hayvan indirme rampasını tamamladı. Çalışmalarına açık hava patoklarının montajı ile devam eden ekipleri Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ziya...Haberin Devamı..
Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt El Ele Çalışmalarına Devam Ediyor.İki kurumun ortak projesi olan Şuhut keşkek evi projesi tamamlandı. Şuhut Ziyaretleri Kapsamında Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz'a Tesisin Yapılacağı alanı gezdiren ik...Haberin Devamı..
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz Şuhut Ziyaretleri Kapsamında Özel Aler Yaşam Engelli Bakım Merkezi'ni Ziyaret Etti.Vali Tutulmaz'a ziyareti sırasında Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt'ta eşlik etti.Engelli bakım merkezinde kalan hastalarla ba...Haberin Devamı..
Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz Şuhut'ta bir takım ziyaretlerde bulundu.Şuhut'ta 150 kişiye istihdam sağlayan Danet şirketine ait fabrikayı gezen Vali Mustafa Tutulmaz makineler ve ürünler hakkında yetkililerden bilgi aldı.Ziyaretine Vali Mustafa Tutulmaz'a Şuhut Kaymakamı Nurull...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Web Yazılım