Manşet

okGeri
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya,Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz'a Ziyaret Gerçekleştirdi. Şuhut İçin Kaymakamlıkla Ortak Yeni Projelerinin Olduğunu Aktaran Başkan Bozkurt''Valimizden Kaymakamlığımızla Ortak Yeni Projelerimiz İçin Gö...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Şuhut Fatih İlkokulunda Düzenlenen İlköğretim Haftası Açılış Programına Katıldı.Programa Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya,Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu,Şuhut Emniyet Müdürü Ayhan Alaçam,Şuhut Jandarma Komutanı Hasan...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesinin Bu Yıl 11.sini Düzenlediği Aşure İkramı Ulu Camii Bahçesinde Cuma Namazı Çıkışında Gerçekleştirildi.Aşure İkramına İlgi Oldukça Yoğundu.Bu sene 2.5 Ton Yapılan Aşure Kısa Süre İçerisinde Tükendi. Aşure paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliği...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesi Spor Merkezi Öğrencileri,Öğretmenleri ve Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt'a Teşekkür Ziyaretinde Bulundu.Antalya kampına Verdikleri Destekten Dolayı Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt'a Teşekkür Eden Öğrenciler''Deste...Haberin Devamı..
Orman Genel Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre Türkiye’de ağaç ve orman sevgisini arttırmak, toplumun her kesimini çevreye duyarlı bir hale getirmek ve katkı sağlamak özellikle de son zamanlarda çıkan orman yangınları sebebi ile telef olan ağaçların bir...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesinin Geleneksel Hale Getirdiği ve Bu Yıl 11.sini Düzenlediği Aşure İkramı,13 Eylül Günü Cuma Namazı Çıkışında Ulu Camide Gerçekleştirilecektir. Aşure İkramı Hakkında Konuşan Başkan Bozkurt'' Halk arasında paylaşmanın simgesi haline gelen aşure gün...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Şuhut Anadolu Lisesinde Gerçekleştirilen 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Açılış Programına Katıldı.Programa Şuhut Kaymakamı Nurullah Kaya,Şuhut Emniyet Amiri Ayhan Alaçam,Şuhut Jandarma Komutanı Hasan Yassıkaya,Şuhut Milli Eğitim Müd...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesi Çevre Kontrol ve Temizlik İşleri müdürlüğü tarafından Şuhut’taki  içme suyu ile ilgili vatandaşları bilgilendirme amacıyla yazılı açıklama yapıldı.Açıklamada'' Son dönem de Sosyal medyada  ilçemiz içme suyunda dezenfeksiyonun yetersiz olduğu, bu neden...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesi Bu Yıl 1.sini Düzenlediği ve 5 Gün Süren  Zafer Haftası Kültür ve Sanat Etkinliklerinde İlçe Stadyumunda Onbinleri Ağırladı. 1.Gün Uğur Işılak Konseri ile Başlayan Konserler,2.Gün Hüseyin Kağıt,3.gün Ramazan Çelik,4.gün Osman Öztekin ve 5.gün Sevgi Pe...Haberin Devamı..
Şuhut Belediyesi Fen İşleri Ekipleri Gece Gündüz Demeden Çalışmalarına Devam Ediyor.Son Olarak Sanayi Sitesi Yolunda(mezbaha Caddesi) Çalışmalarına Başlayan Ekipler Asfalt Kaplama İşlemlerinde Sona Geldi.Çalışmalarına Fatih Camisinden Başlayan Ekipler Sanayi Sitesine Kadar Olan ...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Web Yazılım