Projeler

okGeri
Göreve geldiği günden itibaren ilçemize muazzam eserler ve yatırımları kazandıran Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Mübarek Kurban Bayramı arefesinde, halkımızın yoğun bir şekilde beklediği ve seçim vaatlerinden sadece bir tanesi olan Kapalı Pazaryeri'nin 20 Ağustos itibariyle...Haberin Devamı..
Belediye Başkanımız Recep Bozkurt'un girişimleri ve gayretleriyle Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Veysel Eroğlu'nun destekleriyle İlçemizde Devlet Su İşleri tarafından Gali Çayı üzerine yapılacak olan, Köprünün mimarisini halkımız belirliyor.  Yaya geçişi için kullan...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt'un mega projelerinden bir tanesi olan Şuhut Belediyesi Prof.Dr.Veysel Eroğlu İş Merkezi hizmete girdi. 28 Dükkan, 21 adet işyerinden oluşan İş Merkezi ilçemizdeki işyeri sıkıntılarına da büyük ölçüde çözüm oldu. Başkan Bozkurt, konuyla ...Haberin Devamı..
2009 yılında İlçemize kurulan Katı Atık Transfer Merkezi ile birlikte halk sağlığını tehdit eden vahşi çöp depolamaya son verilmiş ve vahşi çöp depolama alanları rehabilite edilerek yeşil alana dönüştürülmüştür. Merkezde toplanan çöpler, Şuhut Belediyesininde üyesi ol...Haberin Devamı..
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt'un büyük projelerinden birisi olan İlçemizde Modern Bir Mezhaba yapılması hayata geçiriliyor. Başkan Bozkurt'un yerel seçimlerde ilçe halkına verdiği modern ve teknolojik mezbaha tesisinin toplam maliyetinin yaklaşık 5.500.000 Lira olması planla...Haberin Devamı..
İlçemize kazandırılacak olan yeni su deposunda çalışmalar hızla devam ediyor.  Yeni Yapılan Su deposu ile birlikte ilçemize kazandırılan yeni su pompası ve su kuyusu sayesinde ilçemizin 2045 yılı nüfusuna hitap etmesi hedefleniyor. Yeni yapılan kuyu ile birlikte ilçemizdeki su ku...Haberin Devamı..
Bölgemizin Hayvancılık sektörü ile ilgili en büyük projesi olan canlı hayvan borsası olan inşaatı 2010 yılı tamamlanmıştır bu proje ilçe ekonomisine önemli katkı sağlayacağı gibi hayvancık sektöründe faaliyet gösteren sektörün temsilcilerine daha teknik hijyenik ve kalite...Haberin Devamı..
YILLIK 10.000 ADET KAPASİTELİ OLARAK PLANLANAN İSTASYONDA 1 ADET DAMIZLIKHANE BİNASI,1 ADET KULUÇKAHANE BİNASINI 2 ADET İNTİBAK ÜNİTESİ(DOĞAYA ALIŞTIRMA BÖLÜMÜ) BULUNMAKTADIR.KEKLİK ÇİFTLİĞİNİN GAZİANTEP İL ÇEVRE VE ORMAN MÜDÜRLÜÜ KEKLİK ÜRETME ÇİFTLİĞİNDEN 1100...Haberin Devamı..
1- Projenin Amacı ve Kapsamı :  Proje sahası Afyonkarahisar Orman İşletme Şefliği, Afyonkarahisar Serisi 1226 No.lu bölme içerisinde Z-OT (Ziraat ve orman toprağı) meşçeresinde kalmaktadır. Projenin amacı Ağzıkara Göleti kenarında arıcılık faaliyetine uygun olarak yalancı ...Haberin Devamı..
ŞUHUT ÇEVRE HİZMETLERİ BİRLİĞİ                 Şuhut ilçesinde arıtma tesisi bulunmaması atık sualrı uygun olmayan biçimde deşarj edilmesi sağlık problemlerinin meydana gelmesine neden olduğu gibi olumsuzlukları önlemek için  Çevre ve Orman Bakanlığının ...Haberin Devamı..

Şuhut Belediyesi Resmi İnternet Sitesi 2013 Tüm Hakları Saklıdır Tel: 272 718 2001 Fax: 272 718 1059

Web Yazılım