Minikler Kep Attı

25 Mart 2013 Şuhut Belediyesi

Kurtuluş İhsan Küçükarslan ilköğretim okulu ana sınıfları Ölmezoğlu Düğün Salonunda yaptıkları gösteri ile kep attı.

Pamuk Şekerleri ve Sevgi Çiçekleri sınıflarının yaptığı gösteri büyük ilgi gördü.Anasınıfı gösterilerine İlçe Kaymakamı Eyüp ÇALIŞIR,İlçe Milli Eğitim Müdürü Nilkan GÖRAL,Kurtuluş İlköğretim Okulu Müdürü Necip ŞENBABA,Öğretmenler ve çok sayıda davetli katıldı.İzinli olarak Yurtdışında bulunduğundan Belediye Başkanı Recep BOZKURT gösterilere katılamadı.

Pamuk Şekerleri Sınıfı ve Öğretmen Meliha Çoban,Sevgi Çiçekleri Sınıfı ve Öğretmen Mürüvet Balım tarafından hazırlanan gösterilerde,Sevgi çiçekleri’nin Halk oyunu gösterisi,Pamuk şekerleri’nin ise Anadolu Ateşi gösterileri’nin yanı sıra bir çok gösteri ve şiirlerle devam eden programa Pamuk Şekerlerinin Sema Gösterisine ilgi yoğundu.

Program sonunda her iki sınıfın beraber kep atmaları ile son bulan programda ilk mezuniyetlerini yaşayan miniklere diplomaları İlçe Kaymakamı Eyüp Çalışır ve Milli Eğitim Müdürü Nilkan Göral Tarafından dağıtıldı.

Şuhut Belediyesi Olarak Geleceğimizin teminatı olan Miniklerin ilk mezuniyet törenlerinin hayırlı uğurlu olmasını ve başarılı bir eğitim-öğretim hayatı diliyoruz.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.