POLİS TEŞKİLATI 168 YAŞINDA

10 Nisan 2013 Şuhut Belediyesi

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 168.yılı Şuhut’ta yapılan törenle kutlandı.Tören saat 10:00’da Atatürk anıtına çelenk koyulması ile başladı.

Törene,İlçe Kaymakamı Eyüp Çalışır,Belediye Başkanı Recep Bozkurt,İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Hilmi Set,İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Sadık Semerci’nin yanı sıra,Daire Amirleri,Adli personel,Sağlık Personelleri,Muhtarlar,Siyasi Parti temsilcileri,Emekli Polisler ve vatandaşlar katıldı.

Atatürk anıtına çelenk konulmasının ardından,saygı duruşu ve İstiklal marşı okundu.Törenin ikinci kısmı ise İlçemiz Öğretmen evinde yapıldı.İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Sadık Semerci günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.

İlçemiz Kaymakamı Eyüp Çalışır ise yaptığı konuşmada ‘Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 168.yılının tüm polis teşkilatına ve özellikle ilçemizde görev yapan emniyet mensuplarına hayırlı olmasını diledi. Zor koşullar altında görev yaparak Şehit olan emniyet mensuplarına Allah’tan Rahmet gazilerimize ise şifa dileyen’Çalışır daha sonra İlçemiz okullar arasında yapılan resim ve şiir yarışmasında birinci olanlara ödüllerini takdim etti.

Ayrıca yarışmalarda dereceye giren diğer öğrencilere ödüllerini Belediye Başkanımız Recep Bozkurt ve İlçe Jandarma Komutanımız Üsteğmen Hilmi Set takdim etti.

Belediye Başkanımız Recep Bozkurt ödülleri takdiminden önce yaptığı konuşmasında ‘Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 168.yılının hayırlı olmasını dileyerek,Tüm Polis Teşkilatı ve Özellikle ilçemizde görev yapan tüm teşkilatın Polis günü’nü kutlarım.’dedi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.