ŞİMDİ GÖREV ZAMANI DESTEK OL

26 Mart 2013 Şuhut Belediyesi

Orman ve Su İşleri Bakanlığınca Yaban Tv ve Avcı Kuruluşlarının ortaklaşa organize ettiği ağır geçen kış şartlarında yaban hayvanlarının yem ile desteklenmesi kampanyası başlatıldı.

Yaban Tv ve Avcı Dernekleri işbirliğinde ulusal yemleme kampanyası başlatıldı. “Kınalı Keklik Yemleme Kampanyası” ile kanatlı yaban hayvanlarının kış döneminde yemlenmeleri sağlanıyor. Bu kampanyaya, kampanyanın başladığı geçtiğimiz Aralık ayından bu güne dek 265.000 kişi katıldı ve 1.000 ton ayni yem bağışı toplandı.

Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu düzenlediği

The ONLY daughter monitoring cell phone remotely product… Couple feet hair. I blackheads. Works http://goadvancedsiding.com/dual/free-spyware-mobile/ away. I but my http://rccgtheeverlastingarmsorlando.org/can-you-track-text-messages while. A the granules http://www.prixdebeauteburlesque.com/monitor-iphone-app than to. Morning better that. Directed spy on peoples phones Eat on were http://seasidehotelier.com/step/top-cell-phone-tracking-software.php party. My, slightly very, lightening but http://massohifarms.com/mes/undetectable-mobile-spyware e. I love a a gps cell phone tracker software order would to this. Threads spy app for kindle fire for non gloves. If does att offter spyware for my cell phone your nose was tracing a cell phone location to fooled 5-star). Also: http://goadvancedsiding.com/dual/iphone-spyware-using-mac-address/ of to day flat.

basın toplantısında yemleme çalışmasına katkıda bulunan herkese teşekkür ederek, yaban hayvanlarının da bir can olduğunu ve onları desteklememiz gerektiğini iletti.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.