Sonbahar’da Çevre Temizlik ve Bakım Çalışmalarımız Devam Ediyor

Şuhut’umuza sonbaharın gelmesiyle birlikte sokaklarda ağaçlardan dökülen yaprakları çevre temizlik ekiplerimiz titizlikle görevini yerine getiriyor emeklerinden dolayı teşekkür ederiz , bunun yanı sıra kanalizasyon hattı bakım çalışmalarımızda sürüyor Şuhut’umuza sorunsuz bir kış yaşatmak adına tüm çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. “Temiz bir ŞUHUT için hep birlikte özveri göstermeliyiz” Gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili konuşan Şuhut Belediye […]

Şuhut’umuza sonbaharın gelmesiyle birlikte sokaklarda ağaçlardan dökülen yaprakları çevre temizlik ekiplerimiz titizlikle görevini yerine getiriyor emeklerinden dolayı teşekkür ederiz , bunun yanı sıra kanalizasyon hattı bakım çalışmalarımızda sürüyor Şuhut’umuza sorunsuz bir kış yaşatmak adına tüm çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir.

“Temiz bir ŞUHUT için hep birlikte özveri göstermeliyiz”

Gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili konuşan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt, Şuhut ilçesi genelindeki temizlik çalışmalarını ödün vermeden sürdürdüklerini belirterek “Belediyemizin bütün birimleri gibi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz de hummalı bir şekilde çalışarak, yaz-kış ayrımı yapmadan kentimizi köşe bucak temizlemek için yoğun çaba gösteriyor. Sonbaharın gelmesiyle birlikte , Titizlikle yürütülen temizlik çalışmalarını yakından takip ediyorum. Halkımızın, çocuklarımızın hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yaşamlarını devam ettirmelerini sağlamak için gereken özveriyi göstermeye gayret ediyoruz.  El ele vererek daha temiz ve yaşanılabilir bir Şuhut için hep birlikte çalışmalı ve özveri göstermeliyiz. ” dedi.

BAŞVURU REHBERİ

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.