Şuhut Belediyesi Cenaze Hizmetleri Binası Tamamlanıyor

Şuhut Belediyesi Cenaze Hizmetleri Binası Tamamlanıyor Şuhut Belediyesi doğumdan ölüme belediyecilik anlayışı ile çalışmalarına devam ediyor. Şuhut Belediyesi asri mezarlığı ana giriş kapısı yanında bulunan binada restorasyon çalışması yapıldı.Yapılan çalışma sonrasında binanın üzeri taziye evi alt tarafında ise 3 cenazelik soğutucu dolap ve gasilhane yer alıyor.. Böylece cenaze yakınları, definle ilgili tüm işlemlerini daha kolay […]

Şuhut Belediyesi Cenaze Hizmetleri Binası Tamamlanıyor
Şuhut Belediyesi doğumdan ölüme belediyecilik anlayışı ile çalışmalarına devam ediyor. Şuhut Belediyesi asri mezarlığı ana giriş kapısı yanında bulunan binada restorasyon çalışması yapıldı.Yapılan çalışma sonrasında binanın üzeri taziye evi alt tarafında ise 3 cenazelik soğutucu dolap ve gasilhane yer alıyor.. Böylece cenaze yakınları, definle ilgili tüm işlemlerini daha kolay yapabilecek. Gasilhanenin arkasında ise cenaze yakınlarının oturabileceği dinlenme alanı oluşturulacak.
Yaptığı açıklamada Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt; ‘’ Doğumdan ölüme kadar her alanda belediye hizmetleri ile hemşehrilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Halkımızın en mutlu günlerinde olduğu gibi en zor ve kederli günlerinde de yanında olmak bizim boynumuzun borcudur. Kısa sürede halkımızın kullanımına sunacağımız morg, gasilhane ve taziye evi ile önemli bir ihtiyaca cevap vererek,hizmet kalitemizi arttırmış olacağız. Cenaze Hizmetleri binamızda özellikle gurbetten cenaze defini için ilçemize gelen vatandaşlarımızın defin işlemleri rahatlıkla yapılacak ve taziyelerini burada kabul edebilecekler.Şimdiden ilçemize hayırlı uğurlu olsun.

BAŞVURU REHBERİ

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.