ŞUHUT BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME KATKI

25 Aralık 2013 Şuhut Belediyesi

      Şuhut Belediyesi’nin eğitime katkısı artarak devam ediyor.İlçemiz merkezinde bulunan okullara katkısını sürdüren Şuhut Belediyesi altyapı,çevre düzenlemelerinin yanı sıra bir çok konuda okullarımızın her zaman yanında olduğunu göstererek eğitime olan katkısını artırarak sürdürüyor.

Şuhut Belediyesi okullarımızın eksiklerini tespit ederek ,İlçe Kaymakamı Ferit Görükmez ve Okul Müdürlerinin katıldığı bir programla Belediye Başkanımız Recep Bozkurt projeksiyon cihazları ve Laptop’ları okullarımıza hediye etti.

Belediye Başkanlık Makamında yapılan programa İlçe Kaymakamı Ferit Görükmez,Belediye Başkanı Recep Bozkurt,Cumhuriyet İlköğretim okulu Müdürü Ömer Daldal,Fatih Ortaokulu Müdürü Nejdet Büyükcombak,Fatih İlköğretim Okulu Müdürü Hatice  ……..,Gazipaşa Ortaokulu Müdürü Mehmet Yonca,Kurtuluş İlköğretim Müdürü Ali Sarı,Kurtuluş Ortaokulu Ramazan Karagöz ve Zaferyolu İlköğretim Okulu Müdürü Ahmet Ataş katıldı.

Programda İlçe Kaymakamı Ferit Görükmez Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’un eğitime yapmış olduğu katkılarından dolayı teşekkür ederek ,’Okullarımızın daha iyi eğitim vermeleri için bu yardımların çok önemli olduğunu katkıların sürdürülmesi gerektiğini belirterek öğrencilerin kaliteli eğitim almaya devam edeceklerini’ belirtti.

İlçemiz Merkezde bulunan Okullarımızın Okul Müdürleri Şuhut Belediyesi ve Belediye Başkanı Recep Bozkurt’a eğitime vermiş olduğu tüm katkılarından dolayı bir kez daha teşekkür ederek hediyelerini İlçe Kaymakamı Ferit Görükmez ve Belediye Başkanı Recp Bozkurt’tan aldılar.

Belediye Başkanımız Recep Bozkurt ise ‘İlçemizde bulunan okul müdürlerine Belediyemizin her türlü konuda imkanları dahilinde eğitim konusunda her türlü fedakarlığı yapmak için daima hazır bulunduklarını’ ifade etti.

 

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.