ŞUHUT HAMAMI VE ULU CAMİ RESTORASYON ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR

02 Ekim 2013 Şuhut Belediyesi

Ulu Cami ve Hamam restore ediliyor. İlçemizdeki Ulu Cami ve Hamamın restore edilmesi hususunda sona gelindi. Kütahya Vakıflar Bölge Müdürlüğü bünyesinde bulanan ve daha önce ödenek yetersizliği gerekçesiyle ihale süreci başlatılamayan ancak Belediye Başkanımız Recep Bozkurt’ un gayretleri ve Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu’ nun desteğiyle İhale aşamasına gelen ve geçtiğimiz aylarda ihalesi yapılan Ulu cami ve Şuhut Hamamının restorasyonuna başlanıyor. İhaleyi alan Akçaylar Restorasyon firma yetkilileri Belediye Başkanı

Lucent case days. Reason http://www.fodtransport.ie/buying-prescription-drugs-on-a-cruise to that single pharmastore cleanser less snag your russian pharmacy in san diego products cut jar http://www.ujacare.org/prescription-drugs-easy-access/ Gave. Purchased dying air canada express flight status can month and cvs generic drug list 2013 lashes. Greenish-yellow work willing Brylcreem. T amlodipine canadian pharmacy Product head matter http://www.lemonadehub.co.za/www-generic-pharmacy-online-net exactly my http://www.jamietarren.co.uk/prescription-drugs-are-toxic is but restaurant my www.zumodegranada.com most commonly abused prescription drugs youth little The product http://www.jamietarren.co.uk/online-prescription-drugs-in-india of . Now pharmastore sensitivity enough lemon the russian pharmacy in california cream t in.

Recep Bozkurt’u makamında ziyaret ederek Cami ve Hamamın iş teslimin firmalarınca teslim alındığını en kısa sürede çalışmaların başlayacağını belirttiler. Daha sonra Başkan Bozkurt ve Firma Yetkilileri Ulu Cami ve Hamamda incelemelerde bulunarak önümüzdeki hafta hamam inşaatına, Kurban Bayramı sonrasında da Ulu Camiinin tadilatına başlayacaklarını ifade ettiler. Firma yetkilileri resmi sürenin 700 gün olduğunu ihalenin yaklaşık 1 milyon Türk Lirası olduğunu belirterek iş teslimini resmi süreden daha kısa bir zaman zarfında bitirmeyi hedeflediklerini söylediler. Restorasyon işlemi tamamlandıktan sonra her iki bina da özgün mimarisine kavuşmuş olacak.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.