Şuhut Kapalı Pazar Yerinde Önlemler Arttırıldı.

06 Nisan 2020 Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi korona virüse karşı mücadele çalışmalarını hızla devam ettiriyor.Cumartesi günleri açılan Şuhut Belediyesi Kapalı Pazar Yerinde Zabıta Amirliği ekiplerince pazar yeri esnafına ve vatandaşa maske ve eldiven dağıtımı gerçekleştirildi.

Pazar yerinde sosyal mesafe konusunda hassas çalışmalar yürüten zabıta ekipleri pazar yerine 1 adet giriş ve 1 adet çıkış noktası yaptı.Pazar yerine gelen vatandaşların ateşleri ölçülüp normal çıkması durumunda pazar yerine girişleri sağlandı.0-20 yaş ve 65 yaş üzeri olan vatandaşlar pazar yerine alınmadı. Pazar yerine giriş yapan vatandaşlara kurulan el dezenfekte noktalarından ellerini dezenfekte etmeleri konusunda uyarılarda bulunuldu.Pazar tezgahları arasında da sosyal mesafe kuralı uygulandı.Tezgah aralarında 3 metre kuralı uygulayan zabıta ekipleri pazar içerisinde vatandaşların topluluk olmasına da izin vermedi.

Pazar tezgahlarının üzerine ürünlere dokunmayınız uyarı tabelaları yerleştiren zabıta ekipleri vatandaşları ürünlere dokunmaması konusunda uyardı.

 

 

 

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Anisa Bilişim - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.