ŞUHUT MİLLET BAHÇESİ İHALE SÜRECİ TAMAMLANDI! 

 ŞUHUT MİLLET BAHÇESİ İHALE SÜRECİ TAMAMLANDI!  İlk olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulan, yıkılan stadyumlar yerine yapılması planlanan millet bahçesi projeleri daha sonra yurt geneline yayılmıştı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonunda Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yapılan millet bahçesi projeleri ile her ile en az 1 Millet Bahçesi projesi yapılacağı ilan edilmişti. Bu […]

 ŞUHUT MİLLET BAHÇESİ İHALE SÜRECİ TAMAMLANDI! 

İlk olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulan, yıkılan stadyumlar yerine yapılması planlanan millet bahçesi projeleri daha sonra yurt geneline yayılmıştı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koordinasyonunda Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yapılan millet bahçesi projeleri ile her ile en az 1 Millet Bahçesi projesi yapılacağı ilan edilmişti.

Bu kapsamda belirlenen projeler üzerinde çalışmalar devam ederken bir yandan da uygun alanların bulunduğu il ve ilçelerde yeni millet bahçesi projelerini hayata geçirmek üzere ihale süreçlerine devam ediliyor. 21 Ocak 2021 Perşembe günü itibari ile Afyonkarahisar Şuhut Millet Bahçesi ihalesi de yapıldı.

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt vizyon projeleri arasında yer alan Şuhut Millet bahçesinin ihale süreci tamamlanmasının ardından açıklama yaptı.

Başkan Bozkurt yaptığı açıklamada”Vizyon projelerimiz arasında yer alan Şuhut Millet bahçesinin ihalesi yapıldı.Yaklaşık 140.000 m2 alana kurulacak olan Şuhut Millet Bahçesinin içerisinde yürüyüş alanları,bisiklet yolları,mesire alanları,göl kenarına kurulacak rıhtımlar,spor sahaları ve 1200 m2 kapalı alana sahip olacak.Bu proje için yoğun mesai harcadık emeklerimize değdi.Şimdiden tüm bölgemize hayırlı uğurlu olsun”dedi.

 

 

BAŞVURU REHBERİ

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.