Şuhut Millet Bahçesinde 98.000 Fidan Toprakla Buluşuyor.

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un vizyon projeleri arasında yer alan Şuhut Millet Bahçesi açılış için gün sayıyor. tamamlandığında bölgenin en büyük millet bahçesi olacak olan Şuhut Millet Bahçesinde devam eden çalışmaları Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt yerinde inceledi.İnceleme sonrasında konuşan Başkan Bozkurt”140.000 m2 bölgede lider olan Şuhut millet bahçesi açılış için gün sayıyor.Bahçe içerisinde bulunan […]

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un vizyon projeleri arasında yer alan Şuhut Millet Bahçesi açılış için gün sayıyor.

tamamlandığında bölgenin en büyük millet bahçesi olacak olan Şuhut Millet Bahçesinde devam eden çalışmaları Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt yerinde inceledi.İnceleme sonrasında konuşan Başkan Bozkurt”140.000 m2 bölgede lider olan Şuhut millet bahçesi açılış için gün sayıyor.Bahçe içerisinde bulunan bir çok tesisin yapımı tamamlandı. Peyzaj çalışmaları ise hızlı bir şekilde tamamlanmak üzere ekili fidanlar haricinde 98.000 fidan toprakla buluşuyor. Şuhut Millet Bahçesi ilçemize çok yakışacak. Hükümetimizin destekleri ile böyle bir projeyi ilçemize kazandırmanın büyük mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz.Şimdiden ilçemize hayırlı uğurlu olsun.

BAŞVURU REHBERİ

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.