ŞUHUT’TA ÇEVRE BİLİNCİ

07 Haziran 2013 Şuhut Belediyesi

      5 Haziran Dünya Çevre Günü ülkemizde çeşitli etkinliklerle kutlandığı gibi ilçemizde de Çevre ve Doğa duyarlılığına dikkat çekmek ve Çevre bilincini artırmak amacıyla Çevre ve Şehircilik il müdürlüğü,Şuhut Belediyesi,Milli Eğitim ve Şuhut Çevre Hizmetleri birliği işbirliğiyle,İlçemiz Kurtuluş,Zaferyolu,Cumhuriyet,Fatih,Atatürk ve Gazipaşa İlköğretim Okulu Çevre kulübü Öğrencileri Şuhut İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesislerini gezdi.

      Afyonkarahisar Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden,Binnur Karabey,Yusuf Gümüş,ve Çevre Mühendisleri,Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt,Şuhut Çevre Hizmetleri Müdürü Tahsin Şimşek ile beraber,Belediyemiz personelleri ve vatandaşlar katıldı.

     Şuhut Merkez İlköğretim Okulu öğrencileri tesisleri gezerken Çevre Mühendisleri tarafından Şuhut İleri Biyolojik Atıksu Arıtma tesisi hakkında bilgiler verildi.

     Tesislerde bilgi alan öğrencilerin yanı sıra Tarlalarda çalışan kadınlarla Belediye Başkanımız Recep Bozkurt bir süre sohbet ederek kadınlara tesisler hakkında bilgi verdi.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.