Şuhut’ta Doğalgazsız Ev Kalmayana Dek Çalışmalarımız Devam Edecek

12 Ağustos 2021 Şuhut Belediyesi

Şuhut’ta Doğalgaz Çalışmaları Devam Ediyor.

Şuhut  Belediye Başkanı Recep Bozkurt  doğalgaz çalışmalarının hummalı bir şekilde devam ettiği alanları inceleyip, çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı.

Şuhut’u doğalgazla buluşturmak için yoğun çaba harcayan,kapı kapı abonelik için talep toplayan Başkan Bozkurt Şuhut’ta doğalgaz ulaşmayan cadde ve sokağın kalmayacağını belirterek’’Taşlıca mahellesindeyiz. Burada doğalgaz çalışmalarının hummalı bir şekilde çalıştığına şahitlik ediyoruz.Ben buradan kapılarının önüne doğalgaz ulaşan hemşehrilerimizden bir an önce abonelik işlemlerini tamamlamalarını istirham ediyorum.

Aksa Doğalgaz yetkililerinden almış olduğumuz verilere göre hızlı bir şekilde abonelik işlemleri tamamlanıyor ama vatandaşlarımızın daha hızlı bir şekilde abonelik işlemlerini yapmaları gerekiyor. Abonelik işlemleri geç bir şekilde ilerler ise doğalgaz evlere geç bir şekilde ulaşmış olacak.Söz verdiğimiz gibi kadim ilçemiz Şuhut için her kulvarda çalışmaya,yaptığımız yatırımlarla adeta destan yazmaya devam ediyoruz’’dedi.

Başkan Bozkurt’a inceleme sırasında Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürü Abdullah Zeybek’te eşlik etti.

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.