Şuhut’ta Güvenli Park Projesi Genişliyor

Şuhut Belediyesi, park ve bahçelerin güvenli hale getirilmesi amacıyla başlattığı “Güvenli Parklar” projesini devam ettiriyor. Bu kapsamda Yeşil Şuhut için peyzaj çalışmalarıyla ilçenin çehresini değiştiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü  ve Bilgi İşlem Müdürlüğü ekipleri, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatlarıyla ilk etapta belirlenen parklar için ’Güvenli Parklar Projesi’ni hayata geçirdi. Parklara güvenlik kamerası montajı yapılan […]

Şuhut Belediyesi, park ve bahçelerin güvenli hale getirilmesi amacıyla başlattığı “Güvenli Parklar” projesini devam ettiriyor.

Bu kapsamda Yeşil Şuhut için peyzaj çalışmalarıyla ilçenin çehresini değiştiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü  ve Bilgi İşlem Müdürlüğü ekipleri, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatlarıyla ilk etapta belirlenen parklar için ’Güvenli Parklar Projesi’ni hayata geçirdi. Parklara güvenlik kamerası montajı yapılan çalışma kapsamında, aydınlatma sistemleri de yenileniyor. Parkların daha güvenli hale getirilmesi amaçlanan çalışmanın  kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Güvenli Parklar Projesinin yanı sıra parklarda yeni fidanları toprakla buluşturup çocuk oyun gruplarının da yenilenmesini sağlıyor.

 

BAŞVURU REHBERİ

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.