ŞUHUT’TA POLİS HAFTASI TÖRENLE KUTLANDI

10 Nisan 2014 Şuhut Belediyesi

     Şuhut ilçemizde Türk Polis Teşkilatı’nın 169. kuruluş yıl dönümü düzenlenen etkinliklerle kutlanıyor.

Türk Polis Teşkilatı’nın 169. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Şuhut Emniyet Müdürlüğü bahçesinde bir tören düzenlendi. Düzenlenen törene İlçe Kaymakamı Ferit Görükmez,Belediye Başkanı Recep Bozkurt,İlçe Garnizon Komutanı Hilmi Set,Hakim Aziz Kocaağa,Savcı Hasan Savaş Aslan,Savcı Afet Gülen, daire amirleri,Mahalle Muhtarları,Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 

Düzenlenen tören ilk olarak Atatürk Anıtı’na çelenk sunumuyla başladı. Daha sonra saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Emniyet Müdürü Adem AÇAR yaptı.

Törenin ardından Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez ve Belediye Başkanı Recep Bozkurt ile birlikte,Hakim Aziz Kocaağa,Savcı Afet Gülen ve Savcı Hasan Savaş Aslan  Emniyet Müdürü Adem Açar’ı makamında ziyaret etti.

Emniyet mensuplarının gününü kutlayan Başkan Bozkurt, “Şuhut Belediye Başkanı olarak siz değerli emniyet mensuplarına verdiğiniz hizmetlerden dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi. Çeşitli ikramların yapıldığı günde birde toplu fotoğraf çektirildi. .

Öte yandan Şuhut Emniyet Müdürlüğü şehit emniyet mensupları için Merkez Yeni Camide Mevlüt okuttu.

 

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.