ŞUHUT’ta Yol Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor

ŞUHUT’ta Yol Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor Sosyal, kültürel ve eğitime yönelik projelerin yanı sıra fiziki belediyecilik çalışmalarıyla da ilçenin çehresini değiştiren Şuhut Belediyesi yol çalışmalarına devam ediyor. Belediyemiz, Yol Bakım ve Onarım Hizmetleri çerçevesinde belediyemizin yetki alanı içerisinde bulunan yolların bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirmektedir. llçemizde belediyemiz tarafından yürütülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları […]

ŞUHUT’ta Yol Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor

Sosyal, kültürel ve eğitime yönelik projelerin yanı sıra fiziki belediyecilik çalışmalarıyla da ilçenin çehresini değiştiren Şuhut Belediyesi yol çalışmalarına devam ediyor.

Belediyemiz, Yol Bakım ve Onarım Hizmetleri çerçevesinde belediyemizin yetki alanı içerisinde bulunan yolların bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirmektedir.
llçemizde belediyemiz tarafından yürütülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında, asfalt yolların bozulan kısımlarının onarılması; stabilize yolların bozulan kısımlarının onarılması, genişletilmesi, zemini bozuk olan yolların zemin etüdünün yapılması ve zemine uygun kalitedeki yol malzemesinin serilmesi çalışmaları yürütülmektedir.
Belirlenen program dahilinde çalışmalarını sürdüren ekipler,Sanayi sitesi çevresi ve 2 mahallede çalışmalarına devam ediyor. Yapılan çalışmalarla vatandaşların hem ulaşımı kolaylaştırılıyor, hem de ilçenin çehresi güzelleştiriliyor.
Yol bakım onarım çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini belirten Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt; “Şuhut Belediyesi olarak mahallelerimizde ve sanayi sitesinde gerçekleştirdiğimiz parke taşı döşeme ve asfalt çalışmalarımızı belirli bir program dahilinde aralıksız olarak sürdürüyoruz.Sanayi sitesinde elektrik tellerinin yeraltına alınmasıyla birlikte bozulan yolların eksiklerini tamamlayıp sanayi sitesinden sonra 2 mahallemizde daha devam eden doğalgaz çalışmalarından dolayı bozulan yollara ağırlık vereceğiz.
Bu güzel ilçemizin kıymetli insanlarına ekibimizle birlikte büyük bir gayretle çalışarak, ilçemize hizmetler kazandırarak yolumuza devam edeceğiz. İlçe halkımızla el ele vererek daha güzel, daha yaşanabilir bir ilçe hedefimize ulaşacağımızdan hiç kuşkumuz yok. Asfalt ve parke döşeme çalışmalarımızla yenilediğimiz yollar kıymetli vatandaşlarımıza hayırlı olsun.

BAŞVURU REHBERİ

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.