Şuhut’umuzun Güzel Yarınları İçin Durmadan,Yorulmadan Çalışmaya Devam Ediyoruz.

17 Haziran 2021 Şuhut Belediyesi

Şuhut’umuzun Güzel Yarınları İçin Durmadan,Yorulmadan Çalışmaya Devam Ediyoruz.
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.Başkan Bozkurt ziyaretlerine Türkiye Büyük Millet Meclisi ile başladı.Orman ve Su işleri Bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu ve Afyonkarahisar Milletvekilleri Av.Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven’i ziyaret eden Başkan Bozkurt devam eden ve yeni projeler hakkındaki çalışmaları vekillere iletti.
Başkan Bozkurt’un Türkiye Büyük Millet Meclisi ziyaretinden sonraki durağı Kültür ve Turizm Bakanlığı oldu.Bakanlıkta Kültür ve Turizm Bakan Yard. Dr. Serdar Çam ile verimli bir toplantı gerçekleştiren Başkan Bozkurt Şuhut Belediyesi Kültür yayınlarının ürünü olan Şuhut Tarihi kitabını Bakan Yardımcısı Çam’a hediye etti.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bakan Yardımcısı Dr.Serdar Çam Başkan Bozkurt’a ziyareti için teşekkür etti.
Kültür ve Turizm Bakanlığı ziyareti sonrasında konuşan Başkan Bozkurt”Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dr.Serdar Çam’ı Ziyaret Edip Projelerimizi Anlattık.Destekleri İçin Teşekkür Ederim.Şuhut’umuzun Güzel Yarınları İçin Durmadan,Yorulmadan Çalışmaya Devam Ediyoruz”dedi.

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.